Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Jennifer McIlwee Myers

 (1 produktów)

Rozwijanie umiejętności życiowych u dzieci z autyzmem lub zespołem Aspergera

Jennifer McIlwee Myers

(okładka miękka)

5/5
39,09 44,90 zł −13%
Wysyłka dzisiaj

Jennifer McIlwee Myers

Jennifer McIlwee Myers jest pisarką, prelegentką i edukatorką wyspecjalizowaną w dziedzinie autyzmu i zespołu Aspergera. Do wyboru drogi zawodowej skłoniła ją sytuacja osobista i rodzinna - jej brat od dzieciństwa funkcjonował ze zdiagnozowanym autyzmem, zaś sama autorka ma zespół Aspergera, który rozpoznano u niej dopiero po osiągnięciu przez nią dorosłości. Doświadczenia te pozwoliły Myers na głębokie zrozumienie tematu i przekazywanie odbiorcom swojego unikalnego punktu widzenia, łączącego wiedzę merytoryczną z osobistym doświadczeniem.

Do najważniejszych publikacji Jennifer McIllwe Myers należy poradnik "Rozwijanie umiejętności życiowych u dzieci z autyzmem lub zespołem Aspergera", sprzedany w wielu tysiącach egzemplarzy i przełożony na liczne języki obce, w tym język polski.

Sukces książki wynika z jej ogromnej wartości praktycznej i pozytywnego przesłania. Autorka wyraźnie zaznacza, że diagnoza autyzmu lub zespołu Aspergera nie jest wyrokiem, lecz wskazówką ułatwiającą przygotowanie dziecka do samodzielnego funkcjonowania na wysokim poziomie. Sprawdzone porady dotyczące komunikacji, zarządzania emocjami czy wykonywania codziennych czynności znacząco poprawiła komfort życia wielu młodych ludzi w spektrum autyzmu oraz ich bliskich.

Ładowanie...