Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Barbara C. Unell

 (1 produktów)

Jak kochać swoje dziecko i wyznaczać mu granice

5/5
28,63 44,90 zł −36%
Wysyłka 24 godziny

Barbara C. Unell

Barbara Unell to znana dziennikarka, edukator i działaczka społeczna, zainteresowana głównie tematyką wychowywania dzieci oraz relacjami społecznymi. Studiowała psychologię i dziennikarstwo na University of Texas w Austin. Od 35 lat dzieli się swoją wiedzą z ludźmi na całym świecie, wyjaśniając powiązania neurologii oraz psychologii i ich wpływ na poprawę warunków życia. Napisała kilkanaście książek, które zyskały ogromną popularność, a ponadto wiele artykułów do czasopism. Często uczestniczy w audycjach radiowych oraz w programach telewizyjnych.

Barbara Unell pomaga w organizacji wielu akcji społecznych i zdrowotnych. Jest założycielką narodowej organizacji Back in the Swing, pomagającej osobom walczącym z nowotworem piersi. Ponadto została współzałożycielką The Raised with Love and Limits Foundation, organizującej szkolenia dla pielęgniarek, pediatrów oraz pracowników opieki społecznej. Fundacja promuje zdrowe rodzicielstwo, oparte na zapewnianiu odpowiedniego wsparcia i zwalczaniu destrukcyjnego napięcia podczas wychowywania dziecka.

"Jak kochać swoje dziecko i wyznaczać mu granice" - pomagający rodzicom w pokonywaniu problemów wychowawczych poradnik, którego współautorką jest Barbara Unell. Wyjaśnia przyczyny wielu problemów związanych z nieodpowiednich zachowaniem dzieci i zawiera sposoby radzenia sobie z nimi. Wspiera w rozwiązywaniu konfliktowych sytuacji, zwłaszcza gdy dziecko jest zazdrosne lub agresywne. W środku znajdują się przystępnie opisane teorie psychologiczne, ale także proste wskazówki, ułatwiające codzienny kontakt.

Ładowanie...