Więź. Trylogia mocy i szału. Tom 1. Wyd. kieszonkowe
Korzystając z zimowej przerwy międzysemestralnej, Alicja, warszawska studentka, postanawia wybrać się w Bieszczady. Zupełnie nie spodziewa się jednak dramatycznej zmiany pogody i przez swoją lekkomyślność ulega poważnemu wypadkowi. Zostaje szczęśliwie uratowana przez mieszkającego samotnie w okolicy Wiktora, mającego za towarzysza jedynie wielkiego, szarego wilczarza. Uwięzieni przez wielodniowCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Jaguar
- Serie: Trylogia mocy i szału
- Data premiery: 2022-03-25
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 372
- Wymiary: 175 x 110 x 25
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3237488
Tytuł
Więź. Trylogia mocy i szału. Tom 1. Wyd. kieszonkowe
Autor
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
372
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2022-03-25
Rok wydania
2022
Wymiary
175 x 110 x 25
Waga
0.21 kg
Wysokość
110 mm
Długość
175 mm
Głębokość
25 mm
Szerokość
110 mm
Nasza cena
13,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Więź. Trylogia mocy i szału. Tom 1. Wyd. kieszonkowe” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









