Xi
 » Książki  » Literatura faktu i reportaże  » Literatura faktu

Produkty powiązane:

Najczęściej kupowane razem

Wielkie łowy Kaczyńskiego
5/5
38,39 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
116,67 zł

"Wielkie łowy Kaczyńskiego" - tajemnice rządów jednego z najbardziej wpływowych polityków III RP!

Po kilku dekadach czynnego uprawiania polityki Jarosław Kaczyński trzyma w garści Sejm, Radę Ministrów, setki spółek państwowych oraz gigantyczną fortunę, na jaką składają się przepływające między kontrolowanymi przez niego pieniądze. Jakie wydarzenia doprowadziły go do miejsca, w którym jest teraz? Dokąd sięgają jego wpływy? Jaki użytek czyni z posiadanej władzy i majątku? Komu zależy na tym, by Kaczyński jak najdłużej pociągał za sznurki polskiej polityki, a kto - i dlaczego - najbardziej niecierpliwie czeka na koniec jego epoki? Przed Tobą książka, w której znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

O czym jest książka "Wielkie łowy Kaczyńskiego"?

Tomasz Piątek kontynuuje wnikliwą analizę działalności politycznej prezesa Prawa i Sprawiedliwości, rozpoczętą w bestsellerowej książce "Kaczyński i jego pajęczyna". W prezentowanej publikacji autor przybliża czytelnikom kulisy kolejnych etapów działalności politycznej tytułowego bohatera. Opisywane wydarzenia stają się w narracji Piątka kolejnymi nićmi, które niczym pajęcza sieć oplatają w rezultacie cały polski aparat państwowy.

Co może się stać, gdy partia i jej wódz przejmują władzę absolutną? Jak rozległa jest siatka wpływów Kaczyńskiego? Szczególnie interesujące okazują się nitki przekraczające swoim zasięgiem granice naszego kraju: podążając ich śladem jesteśmy w stanie zrozumieć te poczynania prezesa, które bez szerszego kontekstu wydają się wręcz irracjonalne...

"Wielkie łowy Kaczyńskiego" - Tomasz Piątek w najwyższej reporterskiej formie

Tomasz Piątek (ur. 1974) to pisarz, reporter, dziennikarz prasowy i radiowy, znany ze swojej bezkompromisowości i pełnej szczerości - zarówno w swojej działalności literackiej, jak i dziennikarskiej. Jego debiutancka powieść, wydana w 2002 r. "Heroina", zawiera zapis autentycznych doświadczeń autora z okresu uzależnienia od narkotyków. Wśród tematów podejmowanych przez Piątka w pracy reporterskiej znajdują się m.in. kwestie powiązań Antoniego Macierewicza z wywiadem Federacji Rosyjskiej, nieznane wcześniej fakty związane z działalnością ojca Tadeusza Rydzyka czy prominentnych polskich polityków.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3381570
Ładowanie...