W transie inwestowania
"Podbij rynek pewnością siebie, żelazną dyscypliną i postawą zwycięzcy", mówi widniejący na okładce podtytuł książki Marka Douglasa "W transie inwestowania". Autor wyraźnie podkreśla, jak ważne są psychologiczne aspekty zagadnień związanych z handlem. Odpowiadając na wiele pytań dotyczących skutecznego inwestowania, wprowadzania skutecznych strategii, odnoszenia sukcesów i osiągania dochodów, MichCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Onepress
- Data premiery: 2014-03-20
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 232
- Wymiary: 211 x 140
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3276864
Tytuł
W transie inwestowania
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
232
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2014-03-20
Rok wydania
2014
Wymiary
211 x 140
Waga
0.29 kg
Wysokość
140 mm
Długość
140 mm
Głębokość
208 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Opinie i recenzje książki W transie inwestowania
4,5/5
2 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Mikołaj P.2024-02-21Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









