W piwnicy na Wójtowskiej. CD
Album jest reedycją wydawnictwa zarejestrowanego w 1984 roku, a wydanego przez Poljazz w rok później. W dużej części wypełniony został standardami muzyki jazzowej i soulowej. Mimo to Sojka jawi się w tych nagraniach jako dojrzały muzyk, który wypracował już swój bardzo charakterystyczny styl kompozycji oraz wykonania. Chodzi przede wszystkim o charakterystyczne synkopowane fortepianowe frazowanie.Czytaj więcej
- Producent: Agencja Artystyczna MTJ
- Data premiery: 2009-01-01
- Okładka: etui kartonowe
- Wymiary: 142 x 129
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
478820
Tytuł
W piwnicy na Wójtowskiej. CD
Autor
Producent
Język
angielski, polski
Język oryginału
polski
Data premiery
2009-01-01
Rok wydania
2009
Typ okładki
etui kartonowe
Liczba elementów zakres
Do 49
Wymiary
142 x 129
Waga
0.06 kg
Wysokość
129 mm
Długość
142 mm
Głębokość
5 mm
Nasza cena
27,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “W piwnicy na Wójtowskiej. CD” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









