W kraju niewiernych
Kalejdoskop fantastycznych wizji Jacka DukajaW tym obszernym tomie opowiadań, sygnalizującym już przyszły kunszt autora, znalazła się . Katedra - opowieść, która zainspirowała Tomasza Bagińskiego i stała się przyczynkiem do kilkuminutowej animacji, nominowanej do Oscara. Sam tekst otrzymał Nagrodę Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla dla najlepszego opowiadania roku 2000, dyskwalifikując tym saCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
- Data premiery: 2023-08-30
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 532
- Wymiary: 220 x 159
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3407993
Tytuł
W kraju niewiernych
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
532
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2023-08-30
Rok wydania
2023
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
220 x 159
Waga
0.59 kg
Wysokość
159 mm
Długość
220 mm
Głębokość
39 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
143 mm
Nasza cena
56,19 zł
Symbol produktu:
9788308083147
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “W kraju niewiernych” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









