Tandem 1 ćwiczenia OOP
Podręcznik do nauki języka francuskiego przeznaczony dla uczniów gimnazjum, bazujący na wytycznych Rady Europy dotyczących uczenia się, nauczania i oceniania znajomości języków obcych. Każda z trzech części przewidziana jest na około 60 – 70 godzin nauki. Seria uwzględnia rozwój wszystkich sprawności językowych, zarówno ustnych jak i pisemnych. Zawiera treści inter kulturowe i zagadnienia motywująCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Didier
- Data premiery: 2003-01-01
- Liczba stron: 79
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3174421
Tytuł
Tandem 1 ćwiczenia OOP
Autor
Producent
Typ publikacji
ćwiczenia, karty pracy
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
79
Data premiery
2003-01-01
Rok wydania
2003
Nasza cena
33,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Tandem 1 ćwiczenia OOP” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









