Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Supersmyki. Poziom B+. Pakiet. Sześciolatek

praca zbiorowa

(okładka etui kartonowe)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: MAC Edukacja

151,97 zł

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomaty 24/7 11,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Poczta Polska 10,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 10,99 zł

Opis

Supersmyki to wyjątkowa publikacja przeznaczona dla nauczyciela, który szuka pomysłowych rozwiązań podczas prowadzenia codziennych zajęć z dziećmi. Inspirujące materiały zapewniają rzetelne wsparcie dzięki wykorzystaniu doświadczenia autorów i sprawdzonych sposobów uczenia. Zestaw korzysta również z osiągnięć pedagogiki twórczości! Produkty zostały opracowane w uniwersalnej formie, żebyś mógł dopasować je do potrzeb prowadzonej grupy.

W pakiecie Supersmyki znajdziesz karty, materiały plastyczne, specjalny zeszyt i klocki NEMI. Dla każdej grupy wiekowej przeznaczono 4 części kart pracy, a dzięki nim dzieci poznają bohaterów należących do zespołu Supersmyków. Postacie towarzyszą dziecku podczas wykonywania ćwiczeń, a ponadto różnią się charakterami oraz zainteresowaniami. Razem z nimi uczniowie przechodzą przez narastający poziom trudności zadań, doskonaląc poznawane umiejętności. Odpowiednia organizacja treści pakietu ułatwia dopasowanie materiałów do aktualnych zdolności poznawczych dzieci. Zwróć również uwagę na praktyczny zeszyt Supersmyka, w którym znajdziesz ćwiczenia grafomotoryczne, dobrze uzupełniające zajęcia. Pomagają one w rozwijaniu koordynacji wzrokowo-ruchowej i ćwiczeniu motoryki małej oraz umiejętności pisania.

Dzięki temu wspaniałemu zestawowi dziecko uczy się czytać i pisać w przyjemny sposób. Razem z wesołymi bohaterami poznaje różne litery oraz słowa, a następnie ćwiczy ich zapisywanie. Krótkie teksty pełne przygód pomagają w nauce czytania, a kolorowe opracowane graficzne zachęca do wykonania wszystkich zadań. Uczeń zapisuje nie tylko litery, ale także liczby. Odpowiednio przygotowane ćwiczenia uczą najpierw zapisywania znaków według wzoru, a następnie samodzielnie. Ciekawym dodatkiem jest również specjalna Karta Supersmyka, dzięki której dziecko może zbierać naklejki, przyznawane za rozwiązanie różnych zadań. Po zebraniu całego zestawu 40 naklejek uczeń otrzyma Dyplom Supersmyka!

Warto zwrócić uwagę również na klocki NEMI, pomagające w wykonywaniu zadań matematycznych. Ułatwiają naukę szybkiego liczenia w pamięci, niewymagającego zapisywania liczb. Przy pomocy nich dzieci mogą dobrze zrozumieć różne zagadnienia, a przy okazji nauka będzie następną ciekawą przygodą. To znakomite uzupełnienie lekcji i praktyczne wsparcie podczas wykonywania ćwiczeń z dzieckiem, które ma problemy z matematyką.

Wypróbuj również następne poziom zestawów Supersmyków lub inne "Zadania do rozwiązania" oferowane przez Wydawnictwo MAC!

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3019977
Tytuł Supersmyki. Poziom B+. Pakiet. Sześciolatek
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo MAC Edukacja
Rodzaj pakiet
Język wydania polski
Język oryginału polski
Data premiery 2021-07-30
Rok wydania 2021
Wymiary produktu [mm] 275 x 203
Okładka okładka etui kartonowe
Waga Produktu [kg] 2.81
Nasza cena 151,97 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Danuta K.

5/5
| 06-09-2021
Ciekawe materiały, dobrze przygotowane dla dzieci rozpoczynających naukę.

Amelia G.

5/5
| 22-07-2021
Cena naprawdę przystępna jak na ilość i jakość zgromadzonego materiału. Uniwersalna forma zadań i ćwiczeń pozwala dopasować przebieg nauki do potrzeb każdego dziecka w grupie. Karta Supersmyka oraz klocki NEMI to dodatkowe materiały, dzięki którym zajęcia nie są monotonne. Byłam sceptycznie nastawiona, ale pakiet świetnie uzupełnia moje zajęcia, a dzieciaki chętnie w nich uczestniczą. Nauka w formie zabawy - polecam!

Małgorzata L.

5/5
| 16-07-2021
Jako mama wiem, jak ciężko jest czasem skupić uwagę dziecka, ale ten pakiet ułatwia mi to zadanie. Na czas nauki zdalnej postanowiłam sama pomóc synkowi w rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności, które powinien posiadać 6-latek. Zgromadzony materiał w przystępny sposób pozwolił mojemu dziecku na przyswojenie wiedzy. Super spędzony czas - nauka i zabawa rewelacyjne połączenie. Nagroda główna, czyli dyplom zdobi naszą lodówkę.

Arleta H.

5/5
| 16-07-2021
Pracuję jako nauczycielka i moim zdaniem pakiet jest rewelacyjny. Zgromadzony materiał mądrze rozwija kreatywność dzieci. Wyjątkowo ciekawym pomysłem jest dołączenie do pakietu klocków NEMI, które pomagają w rozwijaniu umiejętności matematycznych - i to wszystko w formie zabawy. Moja grupa przedszkolaków świetnie przyswaja materiał i doskonali zdobyte wcześniej umiejętności. Szczerze polecam spróbować takiej formy nauki :)

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
4. października, wt. — 5. października, śr.
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
5. października, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
4. października, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
4. października, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
4. października, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
5. października, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
5. października, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
4. października, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne

Produkty od Autora:

Ładowanie...