Speakout 2ND Edition. Upper Intermediate. Flexi Students' Book 2 with DVD-ROM and MyEnglishLab
Podręcznik do języka angielskiego dla osób dorosłych na poziomie zaawansowanym. Wersja z dostępem do zasobów internetowych.Czytaj więcej
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3044246
Tytuł
Speakout 2ND Edition. Upper Intermediate. Flexi Students' Book 2 with DVD-ROM and MyEnglishLab
Autorzy
Producent
Serie:
Typ publikacji
tradycyjny podręcznik
Język
angielski
Rok wydania
2017
Wymiary
294 x 211
Wysokość
211 mm
Długość
294 mm
Głębokość
294 mm
Nasza cena
104,30 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Speakout 2ND Edition. Upper Intermediate. Flexi Students' Book 2 with DVD-ROM and MyEnglishLab” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









