Skręcona historia
"Skręcona historia" opisuje znane filmy i seriale historyczne i przygodowe, nawiązujące do bardziej lub mniej odległych czasów. Autor książki, Jakub Ostromęcki, pokazuje, jak przedstawione na ekranach historie mają się do prawdy historycznej, tropi jej celowe zniekształcenia i ewidentne błędy filmowców.Kino dla olbrzymiej grupy odbiorców pozostaje jedynym źródłem wiedzy na temat przeszłości. BardzCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Bellona
- Data premiery: 2021-05-19
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 424
- Wymiary: 205 x 148
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3011597
Tytuł
Skręcona historia
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
424
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2021-05-19
Rok wydania
2021
Wymiary
205 x 148
Waga
0.59 kg
Wysokość
23 mm
Długość
205 mm
Głębokość
145 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Opinie i recenzje książki Skręcona historia
5,0/5
3 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Krzysztof M. Klient niezweryfikowany2021-07-06Recenzja zweryfikowana
- Marek M. Klient niezweryfikowany2021-07-06Recenzja zweryfikowana
- Teresa K. Klient niezweryfikowany2021-07-04Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










