Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Repetytorium

 (4 produktów)

Egzamin ósmoklasisty. Na 100%. Repetytorium. Język polski

(okładka miękka)

5/5
18,99 29,95 zł −37%
Wysyłka dzisiaj

Repetytorium. Język hiszpański. A1-A2

(okładka miękka)

65,79 76,00 zł −13%
Wysyłka dzisiaj

Repetytorium

Seria, dzięki której egzaminy będą łatwiejsze!

"Repetytorium" to wspaniała seria dla uczniów, dzięki której szczegółowo poznasz arkusze maturalne! Przy pomocy prezentowanych zbiorów ćwiczeń możesz w praktyczny sposób uczyć się z myślą o egzaminach, a ponadto sprawdzisz zakres egzaminu i przykładowe pytania. To również podręczniki wieloletnie, pomagające łatwo wrócić do tematów z poprzednich lat nauki szkolnej.

Znajdziesz tu przykładowe arkusze na poziomach podstawowym i rozszerzonym, nawiązujące do wymagań podstawy programowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo sprawdzisz swoje umiejętności przed egzaminem. Zwróć również uwagę na tablice interaktywne oraz nagrania, które dodatkowo pomagają w pozyskiwaniu wiedzy. Przykładowe zadania dokładnie odzwierciedlają ich wersje egzaminacyjne, a opisy wydawcy wyjaśniają, na co szczególnie należy zwracać uwagę! Pytania z odpowiedziami zostały przygotowane w taki sposób, by nawiązywać do typowych zadań ze sprawdzianów i egzaminów. Tabele, schematy oraz ilustracje umożliwiają dobre pogrupowanie informacji, pomagając w zapamiętaniu najważniejszych rzeczy.

Dzięki serii "Repetytorium" możesz nawet codziennie ćwiczyć te zadania, które z pewnością znajdą się na egzaminie, a sprawiają uczniom najwięcej problemów. Rozdziały z ćwiczeniami umożliwiają opanowanie zakresu wiedzy, skrótowo zaprezentowanego podczas szkolnych lekcji. Warto zwrócić również uwagę na interaktywne dodatki, umożliwiające łatwe znalezienie różnych materiałów edukacyjnych, rozwiązań ćwiczeń, a nawet komunikatów o błędach i poprawnie udzielonych odpowiedziach. To znakomity sposób na szukanie dodatkowej pomocy w uszeregowaniu tematów oraz uporządkowaniu pozyskanej wiedzy!

W tej serii znajdziesz:

  • "Podręcznik wieloletni. Poziom podstawowy. Testy maturalne. Język angielski" - ta edycja została przeznaczona dla uczniów szukających opracowanych z dbałością o szczegóły ćwiczeń, przygotowujących do egzaminów. Znajdziesz tu arkusze maturalne poziomu podstawowego i rozszerzonego, treningi maturalne ułatwiające rozwiązywanie zadań oraz tablice interaktywne. Dokładny opis każdego rodzaju zadania umożliwia zwrócenie uwagi na najważniejsze jego elementy.

  • "Język angielski. Podręcznik i ćwiczenia 2 w 1. Szkoła podstawowa" - 14 rozdziałów podejmuje tematykę związaną z wymaganiami podstawy programowej. Każda strona to pojedyncza lekcja, dzięki czemu możesz bardzo łatwo znaleźć i powtórzyć wybrany temat. Znajdziesz tu także zadania egzaminacyjne, a to wydanie opracowano zwłaszcza z myślą o uczniach szkół językowych.

  • "Język hiszpański. A1-A2" - dzięki temu podręcznikowi szybko znajdziesz najważniejsze przykłady zadań na różnym poziomie zaawansowania. Ćwicz swoje umiejętności językowe, sprawdzaj wymagania egzaminacyjne, a ponadto poznawaj hiszpańską kulturę!

Dzięki książkom z tej serii w praktyczny sposób przygotowujesz się do sprostania wymaganiom stawianym przez współczesne egzaminy, ale także zwykłe sprawdziany. Korzystając z materiałów interaktywnych, otrzymujesz także szybko rozwiązania zadań i różne wskazówki. To nowoczesne podręczniki oraz zbiory ćwiczeń, przy pomocy których nauka jest prostsza!

Ładowanie...