Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

LEGO DUPLO Town

 (5 produktów)

LEGO® DUPLO® Town. Buldożer. 10930

44,59
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® DUPLO® Town. Park rozrywki. 10956

544,79
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® DUPLO Town. Samolot i lotnisko. 10961

5/5
113,79 129,99 zł −12%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® DUPLO® Town. Race Cars. 10947

197,79 199,99 zł −1%
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® DUPLO® Town. Parking piętrowy i myjnia samochodowa. 10948

422,99 449,99 zł −6%
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO DUPLO Town

Klocki LEGO DUPLO Town pozwalają maluchom stworzyć w swoim pokoju prawdziwe, tętniące życie miasto. Seria została zaprojektowana w taki sposób, by przybliżyć dzieciom życie w mieście. Można znaleźć tutaj domy, budynki użytkowe, czy też plac budowy – wszystko po to, aby dzieci mogły naśladować, kreować i konstruować otaczający je świat.

Wiele zestawów posiada klocki dźwiękowe i świetlne, które sprawiają, że miasto ożywa. Każdy z zestawów pozwala bawić się na różne sposoby. Wewnątrz znajdują się proste instrukcje, które ułatwiają zbudowanie budynków. Dzięki temu dzieci uczą się, jak ważne jest wykonywanie poleceń. Z czasem jednak kreatywny umysł zaczyna zabawę kształtami i wymyśla inne zastosowanie dla klocków, tworząc z nich zupełnie nowe miejsca. Zestawy LEGO DUPLO Town pozwalają zbudować doskonale znane dzieciom otoczenie i odgrywać w nich scenki z życia. Wcielanie się w kolejne postacie pozwala na większe zrozumienie i empatię, co bardzo przydaje się na tym etapie rozwoju dziecka.

Seria LEGO DUPLO została stworzona z myślą o małych dłoniach, dlatego też zabawa tymi klockami jest naprawdę przyjemna. Dzieci z łatwością mogą je chwytać, łączyć, czy rozdzielać, bez pomocy dorosłych. To najwyższe standardy marki LEGO pozwalają na swobodną zabawę, która uczy samodzielności, a także stymuluje i inspiruje dzieci. W skład zestawu wchodzi mnóstwo klocków, pojazdy i postaci, co inspiruje dzieci do wymyślania przeróżnych historii.

Jedne z najchętniej wybieranych zestawów to:

  • Żuraw wieżowy i budowa – klocki przedstawiające ruchliwy plac budowy, na którym zawsze dużo się dzieje. Budowanie nowych domów, sprzątanie gruzu, czy też wożenie materiałów na plac budowy to tylko niektóre z zadań do wykonania.

  • Rozbiórka kulą wyburzeniową to zestaw z robotnikami, dźwigiem i wywrotką, który rozwija zdolności manualne i poznawcze, a także pozwala na ciekawe zabawy z użyciem pojazdów budowlanych.

  • Remiza strażacka – idealny pomysł dla młodych miłośników straży pożarnej. Wraz ze strażakami dziecko może jechać na wezwanie, ugasić ognisko, wspinać się po drabinie, czy też uratować pieska. Wóz strażacki z sygnałami dźwiękowymi i migającym kogutem pozwala w pełni wczuć się w rolę.

  • Piekarnia z kolorową kawiarnią i furgonetką to miejsce, w którym dzieci spędzą wiele godzin zabawy. Mogą podawać smacznie wyglądające ciasta lub też wyruszyć, ze świeżymi wypiekami w miasto.

Ładowanie...