Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Lego City

 (10 produktów)

LEGO® City Great Vehicles. Wakacyjny kamper. 60283

73,19 79,99 zł −9%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® City. Great Vehicles. Furgonetka z lodami. 60253

5/5
73,19 79,99 zł −9%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® City. Złota rączka!

(okładka miękka)

14,49 18,99 zł −24%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® City. Misje Duke'a

(okładka miękka)

14,39 18,99 zł −24%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® City Trains. Zwrotnice. 60238

5/5
78,79 89,99 zł −12%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® City Town. Płyty drogowe. 60304

5/5
78,79 89,99 zł −12%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® City Powstrzymać ogień!

(okładka miękka)

13,59 18,99 zł −28%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® City Fire. Strażacka jednostka dowodzenia. 60282

238,99 249,99 zł −4%
Wysyłka dzisiaj

LEGO® City. Zbuduj swoją przygodę

(okładka pudełko)

103,89
Wysyłka 3 dni robocze

LEGO® City. Tory. 60205

5/5
97,49
Wysyłka 3 dni robocze

Lego City

Realistyczna seria LEGO City to idealny pomysł na prezent. Klocki LEGO cieszą się niesłabnącą popularnością już od 1932 roku. I nie ma w tym nic dziwnego, w końcu ta zabawka pozwala nie tylko zadbać o rozwój motoryki i konstrukcyjne widzenie, ale i dostarcza impulsu do wielu kreatywnych pomysłów. Dodatkowo seria LEGO City pozwala dziecku odkrywać otaczający go świat w najlepiej przyswajalny sposób – poprzez zabawę.

Seria LEGO City to mnóstwo zestawów dających dziecku możliwość, aby wcielić się w ogrom zawodów, jednak dla ułatwienia można je podzielić na główne kategorie:

  • LEGO City Pociągi;

  • LEGO City Policja;

  • LEGO City Straż pożarna;

  • LEGO City Miasto;

  • LEGO City Superpojazdy;

  • LEGO City Badacz Arktyki;

  • LEGO City Kosmos;

  • LEGO City Ocean.

Podział na kategorie sprawia, że łatwiej odnaleźć zestaw pasujący do zainteresowań dziecka.

Zestawy LEGO City Pociągi, nie tylko przyciąga spojrzenia za sprawą wspaniałych maszyn, ale i zaskakuje mobilnością. Wszystko za sprawą wbudowanego silnika i 10-biegowego pilota Blutooth, które sprawiają, że pociąg naprawdę wyruszy w trasę. Pociąg można uruchomić także poprzez aplikację LEGO PoweredUp. Różnorodność modeli ucieszy wszystkich miłośników kolei, zarówno tych małych, jak i tych trochę starszych.

LEGO City Policja, to budynki, pojazdy oraz postacie, które pozwalają dzieciom stworzyć prawdziwe miejsce zbrodni. Można zbudować miasto w którym policja skutecznie stoi na straży porządku. To sposób na pełne napięcia historie, gonitwę za złodziejami oraz inne atrakcje, które pozwolą dziecku rozwinąć wyobraźnię.

LEGO City Straż pożarna to zestawy klocków dające dzieciom radość z budowania i dodatkowo oferujące wartką akcję. Czy to pożar w budynku, czy też akcja ratunkowa – dzielni strażacy zawsze służą pomocą. W zestawach można znaleźć dopracowany w każdym szczególe wóz strażacki, helikopter do zadań specjalnych, samolot strażacki, czy też wyrzutnię klocków typu „woda”. Klocki z sygnalizacją świetlną i alarmem dźwiękowym dodadzą realizmu każdej zabawie.

LEGO City Miasto to zestawy za pomocą których dziecko stworzy niesamowitą metropolię. Budynki znane dziecku z życia codziennego, takie jak rynek, szpital, hotel, warsztat samochodowy, ale i sklep z pączkami oraz furgonetka z lodami, dodadzą życia jego wymyślonej krainie. Dodatkowo płytki z ulicami pozwalają, kreatywnie rozbudować miasto poprzez dodanie nowych dróg, czy skrzyżowań.

Kolekcja LEGO City Superpojazdy ucieszy małych fanów motoryzacji. Mamy tutaj nie tylko ogrom samochodów, ale i maszyny budowlane, samoloty, jacht, a nawet monstertruck. Wszystko po to by zabawa nabrała większego tempa. Każdą z maszyn trzeba zbudować od zera, co sprawia, że dziecko niesamowicie się angażuje. Ponadto pojazdy można przebudować, tak jak podpowiada wyobraźnia, zmieniając ich zastosowanie.

LEGO City Badacz Arktyki – pozwala dziecku na stworzenie unikalnej wyprawy w nieznane. Ekspedycja badaczy może zatrzymać się w mobilnym laboratorium, przemierzać zmrożoną krainę za pomocą specjalistycznych pojazdów, a być może uda im się odnaleźć skamieniałości mamuta. LEGO wyszło z inicjatywą i na swojej stronie udostępnia filmiki opisujące życie badaczy National Geographic na Arktyce.

LEGO City Kosmos to klocki pozwalające dziecku puścić wodze fantazji. Jego misja zaczyna się na Ziemi, gdzie pierwsze musi zbudować rakietę, a następnie w stacji kontroli lotów zaplanować start i wylot na misję. Twoje dziecko może wyruszyć na Marsa i eksplorować niezbadane tereny za pomocą łazika. Dodatkowym plusem jest tutaj aplikacja LEGO City Explorers, która wprowadza dziecko w nowy wymiar zabawy. W aplikacji można znaleźć ciekawe zadania i nowe misje, co staje się dodatkową zachętą do nauki o kosmosie.

LEGO City Ocean to zestawy pozwalające zagłębić wiedzę na temat podwodnych przygód, a także skupiające się na morskiej faunie i florze. Realistyczne figurki zwierząt zachęcają dziecko do zdobywania wiedzy o nich. Stacja głębinowa pozwoli na obserwację Żabnicy i Pyzatki, a statek badaczy oceanu naprawdę popłynie po wodzie, zabierając dziecko w niesamowitą wyprawę.

Niezależnie od tematyki seria LEGO City to klocki, które pozwalają dzieciom wcielić się w wymarzone zawody. Wszystkie zestawy można z sobą łączyć, dzięki czemu w pokoju Twojego dziecka zostanie zbudowany unikalny świat – świat dopasowany do jego potrzeb. To długie godziny budowania, kreowania własnej rzeczywistości oraz naprawdę fajna zabawa.

Ładowanie...