Selkie. Thorgal. Tom 38
Trzydziesty ósmy tom legendarnej sagi fantasy o wikingu Thorgalu Aegirssonie. Seria została wymyślona przez słynnego scenarzystę Jeana Van Hamme'a i wybitnego polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego. Tytułowy bohater wraca wreszcie z niebezpiecznej podróży do Suthreyjaru, ale nie jest mu pisane cieszyć się domowym spokojem. Jego córeczka Louve zostaje porwana przez dzikich przybyszy z odlCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Egmont
- Serie: Thorgal
- Data premiery: 2020-11-25
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 48
- Wymiary: 288 x 216
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2952982
Tytuł
Selkie. Thorgal. Tom 38
Autorzy
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
francuski
Liczba stron
48
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2020-11-25
Rok wydania
2020
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
288 x 216
Waga
0.19 kg
Wysokość
4 mm
Długość
287 mm
Głębokość
217 mm
Wiek od (lata)
16
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
217 mm
Nasza cena
20,69 zł
Opinie i recenzje książki Selkie. Thorgal. Tom 38
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Hieronim B.2022-01-01Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










