Selekcje. Jak szkoła niszczy ludzi, społeczeństwo i świat
Szkoła jest dla nas czymś oczywistym – kiedy dziecko osiąga odpowiedni wiek, zaczyna podlegać obowiązkowi szkolnemu i wyruszać codziennie, z mniej lub bardziej ciężkim tornistrem, do szkoły. I robi to przez kolejne kilkanaście lat, zmieniając placówki na coraz bardziej "dorosłe". Dlatego trudno nam wyobrazić sobie świat bez szkoły.A może właśnie to powinniśmy dziś zrobić? Książka "Selekcje" stawiaCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Znak
- Data premiery: 2021-08-11
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 288
- Wymiary: 204 x 142
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3058512
Tytuł
Selekcje. Jak szkoła niszczy ludzi, społeczeństwo i świat
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
288
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2021-08-11
Rok wydania
2021
Wymiary
204 x 142
Waga
0.39 kg
Wysokość
28 mm
Długość
140 mm
Głębokość
205 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Opinie i recenzje książki Selekcje. Jak szkoła niszczy ludzi, społeczeństwo i świat
4,8/5
4 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Angelika J. Klient niezweryfikowany2021-08-28Recenzja zweryfikowana
- Patryk O. Klient niezweryfikowany2021-08-25Recenzja zweryfikowana
- Marika C. Klient niezweryfikowany2021-08-22Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










