Xi

Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem. Uczę się mówić

Kolejna przygoda Pucia już czeka na dzieci! "Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem. Uczę się mówić" to znakomite wprowadzenie do świata mowy. W tej niewielkiej książeczce znajdziesz nową przygodę małego bohatera, dobrze znanego już w całej Polsce. Pucio wykonuje różne czynności, prezentując przy tym dźwięki ważne podczas nauki mowy. Dzięki niemu dziecko zaczyna powtarzać dźwięk słyszany podczas wspólneCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
 • Serie: Pucio
 • Data premiery: 2022-01-26
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 28
 • Wymiary: 138 x 135
Polecamy inne produkty z serii "Pucio" Zobacz wszystkie

Kolejna przygoda Pucia już czeka na dzieci! "Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem. Uczę się mówić" to znakomite wprowadzenie do świata mowy. W tej niewielkiej książeczce znajdziesz nową przygodę małego bohatera, dobrze znanego już w całej Polsce. Pucio wykonuje różne czynności, prezentując przy tym dźwięki ważne podczas nauki mowy. Dzięki niemu dziecko zaczyna powtarzać dźwięk słyszany podczas wspólnego czytania, ucząc się również prawidłowej wymowy słów. Piękne ilustracje łatwo zachęcają dzieci do ćwiczeń, a krótki tekst pomaga w ich wykonywaniu.

Oglądając ilustracje, dziecko dotyka ich, a rodzice prezentują poszczególne dźwięki, zapisane w książeczce. Następnie dzieci wykonują odpowiedni ruch ręką, naśladując Pucia. W ten sposób łatwo zapamiętują pozyskane właśnie informacje! To świetny sposób na naukę pierwszych słów, pobudzający rozwój zmysłów. Wzrok, słuch i dotyk mają tu równe znaczenie. Warto przy tym wyraźnie zaintonować wypowiedź, by dodatkowo zwrócić uwagę dziecka i zachęcić do powtórzenia usłyszanych dźwięków. Przekonajcie się, jak świetnie można ćwiczyć razem z wesołym Puciem!

Pucio to sympatyczny bohater ilustrowanych książeczek, które od lat uczestniczą w rozwoju dziecka. Chłopiec uczy dzieci wykonywania codziennych czynności i pomaga w poznawaniu otoczenia. Mali czytelnicy uczą się z nim mówić, a następnie opowiadać o różnych wydarzeniach. Odkrywają, na czym polega badanie lekarskie oraz sprawdzają, jak wygląda życie na wsi i w mieście. Autorki proponują przy tym wiele ciekawych ćwiczeń logopedycznych, znakomicie wspierających naukę mowy. Każda przygoda z Puciem jest doskonałą szansą, by dziecko mogło nauczyć się czegoś nowego. "Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem. Uczę się mówić" to świetna okazja, by poznać tego bohatera!

Marta Galewska-Kustra zajmuje się pedagogiką dziecięcą, pedagogiką twórczości i logopedią. Czytelnicy znają ją przede wszystkim jako autorkę wspaniałych przygód Pucia. Pisarka prowadzi prywatną praktykę logopedyczną, głównie badając zaburzenia artykulacji oraz opóźniony rozwój mowy. Ponadto wykłada w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i należy do Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. Książki tej autorki zdobywają dużą popularność, a ich główną zaletą jest to, że zawierają wiele ciekawych ćwiczeń logopedycznych.

Joanna Kłos to znana ilustratorka, której twórczość czytelnicy mogli poznać zwłaszcza dzięki książkom o Puciu. Marta Galewska-Kustra i Joanna Kłos od lat tworzą nowe opowieści o tym bohaterze, pomagając małym dzieciom w poznawaniu otoczenia oraz odkrywaniu świata literatury. Artystka ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie, a po kilkunastu latach projektowania graficznego postanowiła zająć się ilustrowaniem literatury dziecięcej. Ponadto prowadzi z siostrą pracownię, tworzącą lalki.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3199775
Tytuł
Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem. Uczę się mówić
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
28
Data premiery
2022-01-26
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
138 x 135
Okładka
twarda
Waga Produktu [kg]
0.19
Długość
135
Głębokość
135
Wysokość
18
Serie:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
5 recenzji
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Kornelia G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-11-02
  Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem. Uczę się mówić to jedna z lepszych pozycji jakie są na rynku, generalnie nie tylko ta część, ale cała seria z Puciem i jego przyjaciółmi. Piękna oprawa graficzne, super historyjki, które uczą no totalnie nie mam żadnych zastrzeżeń, nie ma co się dziwić że to bestseller i pozycja tak pożądana przez dzieci. Polecam z całego serca i czekamy z córką na kolejne tomy.
 • Sabina Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-11-02
  Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem. Uczę się mówić  kolejna pozycja z tej serii, jaka wylądowała na mojej półce z bajkami, a w zasadzie to nie mojej, tylko syna. Uwielbia tego całego pucia, reszta jego rówieśnicy również, to jest jakiś szał na książeczki. Ale fajnie, bo to pozycje, które i bawią i uczą, mają piękną szatę graficzną dobrą cenę, trudno o coś podobnego na rynku, dlatego bardzo mocno polecam i czekamy na kolejne części.
 • Magdalena M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-10-31
  Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem. Uczę się mówić  to kolejny pucio w naszej kolekcji, i chyba wg mojego synka najlepsza część ze wszystkich przynajmniej tak mi się wydaje bo od kilku wieczorów chce tylko czytać tę część. No i fajnie, lepsze to niż pociąg do gier czy telewizji. Książeczka ma estetyczną szatę graficzna, ładna ciekawa historyjkę, która ma morał do tego ma dobra cenę, co z perspektywy rodzica jest bardzo ważne. Jakieś minusy? Ja ich nie dostrzegam. Polecam bardzo mocno.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 18. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 18. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 18. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 18. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. lipca, czwartek
0,00 zł

O Autorze


3199775
Ładowanie...