Xi
Polecamy inne produkty z serii "Pucio" Zobacz wszystkie

"Zabawy dźwiękonaśladowcze" to czwarty tom cyklu "Pucio uczy się mówić", który wsparł już tysiące dzieci w nauce mowy! Czy i Wy znajdziecie się w tym zacnym gronie?

Seria autorstwa Marty Galewskiej-Kustry przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci - już w okolicach dwunastego miesiąca życia - oraz dzieci starszych, u których występują zaburzenia rozwoju mowy. Prezentowana książeczka poświęcona jest nauce emisji samogłosek i wyrażeń dźwiękonaśladowczych, które słyszymy często już u roczniaków. Forma i treść publikacji odpowiadają potrzebom intelektualnym kilkulatków, a przyjemne dla oka rysunki skutecznie angażują ich uwagę na dłuższy czas.

Wspólne nazywanie przedstawionych w książce obiektów i powtarzanie wyrażeń dżwiękonaśladowczych są dla maluchów świetną rozrywką, a jak powszechnie wiadomo - nauka poprzez zabawę przynosi szybkie, trwałe efekty. Dziecko nabiera nowych umiejętności w sposób naturalny, bez presji, a dzięki atrakcyjnej formie ćwiczeń będzie z chęcią je powtarzać. Książeczka nie traci funkcjonalności po opanowaniu opisanych w niej umiejętności - w kolejnych latach życia małego właściciela przyda się jako materiał do samodzielnej nauki czytania.

"Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze" to autorska propozycja Marty Galewskiej-Kustry - logopedki, pedagożki specjalnej i pedagożki twórczości z tytułem doktora nauk humanistycznych, długoletniej członkini kadry naukowej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka oparła treść swoich książek o bogate doświadczenia zdobyte podczas pracy terapeutycznej w zakresie opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci.

Seria edukacyjnych książeczek dla dzieci z głównym bohaterem w osobie sympatycznego Pucia jest niekwestionowanym hitem na polskim rynku księgarskim. Krótkie historyjki pomagają kilkulatkom oswoić się z codziennymi czynnościami, poznać naturę emocji i relacji międzyludzkich, a przy okazji miło spędzić czas na lekturze, ćwiczeniach i oglądaniu atrakcyjnych, kolorowych obrazków autorstwa Joanny Kłos. Artystka ma ogromne doświadczenie w ilustracji książek dla dzieci, a także w sztuce lalkarskiej.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3269664
Ładowanie...