Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Pucio. Plan dnia

Zaplanuj dzień razem z Puciem! "Pucio. Plan dnia" ułatwia kilkulatkowi zorganizowanie codziennych zajęć. Poręczna tablica i 48 obrazków to świetny zestaw, uczący dziecko dobrego planowania. Razem z ulubionym bohaterem znanych w całej Polsce książek dla dzieci mali użytkownicy zaplanują cały dzień. Dzięki temu mogą przyzwyczaić się do rutynowych czynności oraz spokojnie przygotować na każde zajęcieCzytaj więcej

Polecamy inne produkty z serii "Pucio" Zobacz wszystkie

Zaplanuj dzień razem z Puciem! "Pucio. Plan dnia" ułatwia kilkulatkowi zorganizowanie codziennych zajęć. Poręczna tablica i 48 obrazków to świetny zestaw, uczący dziecko dobrego planowania. Razem z ulubionym bohaterem znanych w całej Polsce książek dla dzieci mali użytkownicy zaplanują cały dzień. Dzięki temu mogą przyzwyczaić się do rutynowych czynności oraz spokojnie przygotować na każde zajęcie.

Prezentowany zestaw ułatwia dziecku naukę organizacji codziennych czynności. Czasami rodzice mają kłopot z przekonaniem kilkulatka, że niektóre zajęcia są konieczne. Dzięki Puciowi będzie to o wiele prostsze zadanie! Korzystając z tego planu, dziecko świadomie uczestniczy w organizacji dnia nawet całej rodziny. Co więcej, może też poczuć, że ma wpływ na rodzinne plany i pełni ważną rolę podczas podejmowania decyzji. W ten sposób wzmacnia również pewność siebie.

"Pucio. Plan dnia" to produkt rozwijający także logiczne myślenie. Dziecko uczy się rozumieć kolejność zdarzeń, widzi przyczyny i skutki różnych zaplanowanych czynności oraz ćwiczy punktualność. Ponadto zapamiętuje dni tygodnia, a także pory dnia. Z tym rewelacyjnym planem ustalicie kolejność codziennych zadań, po prostu układając obrazki na tabliczce magnetycznej!

Pucio pomaga dziecku wyznaczyć różne czynności na odpowiednie dni tygodnia i przypomina o nich każdego dnia. Dzięki temu produktowi omówicie najważniejsze zajęcia. To dobra okazja, by rodzice porozmawiali z dzieckiem o ulubionych zajęciach oraz codziennych wyzwaniach. Ustalcie wspólnie plan, korzystając z prostych obrazków! Produkt warto polecić kilkulatkom, które naukę czytania i pisania mają dopiero przed sobą. Razem z Puciem mogą w przejrzysty sposób zaplanować cały dzień.

Poznaliście już wesołego Pucia? To mały chłopiec, który razem z czytelnikami odkrywa świat. Bohater wspaniałych książek pomaga dzieciom w nauce mowy i przekazuje wiedzę o otoczeniu. Książki, historyjki obrazkowe oraz puzzle z przygodami Pucia ułatwiają dziecku rozwój różnych umiejętności.

Dzięki autorkom, którym nie brakuje wyobraźni, Pucio od lat pomaga dzieciom w nauce. Dr Marta Galewska-Kustra jest logopedką i pedagożką dzieciecą. Wykłada w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także pisze książki, ułatwiające dziecku odkrywanie otoczenia. Natomiast Joanna Kłos ozdabia te opowieści pięknymi ilustracjami. Artystka ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Obecnie ilustruje literaturę dziecięcą oraz prowadzi razem z siostrą pracownię lalek. Autorki wspólnie tworzą znakomite książki o Puciu, które są chętnie wybierane przez rodziców w całej Polsce.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3287107
Tytuł
Pucio. Plan dnia
Data premiery
2022-10-26
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
260 x 205
Waga Produktu [kg]
0.62
Długość
205
Głębokość
250
Wysokość
35
Cena detaliczna
99,99 zł
Nasza cena
73,89 zł
Serie:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
3 recenzje
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Sara D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-10-26
  Świetna sprawa, porządkowanie dnia, minionego, kolejnego. Zabawa, która jednocześnie przygotowuje dziecko na kolejne czynności, kolejny dzień itd. Przy tym tak łatwo można podkreślić i zasiać w umyśle dzieciaka, że pewne czynności są niezwykle ważne, dlatego powtarzamy je każdego dnia. Tablica pokazuje plan na konkretny jeden dzień (zamienne magnesy) podzielony na cztery pory, każda pora pomieści 4 czynności, a pośród z nich znajdziecie: spanie, mycie zębów, podróż, zabawę na podwórku, zabawę w domu podczas pracy rodziców, śniadanie, czytanie itd. Ogromnie polecam i proszę o wersję dla dorosłych ;)
 • Grzegorz E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-10-22
  Chciałbym być dzieckiem i mieć do dyspozycji takie gadżety! Są rodzice, którym dzieci towarzyszą tylko w wypełnianiu planu dnia, ja z żoną raczej tłumaczymy córce, co i kiedy zaplanowaliśmy dla siebie i dla niej osobno, nie zawsze my z nią jesteśmy, więc ważne, żeby plan dnia został wcześniej "opracowany" i był dostępny do podglądu. Tak więc korzystamy z magnesów i tej planszy i razem planujemy dzień, przy czym nigdy nie usuwamy ważnych czynności, typu mycie zębów, spanie itd. Tym sposobem młoda wie, co jest absolutnie niepodważalne, a wszystkie wydarzenia, typu wizyta u babci, spacer do parku nabierają rangi wydarzenia ważnego, wartego zaplanowania, które urozmaica dzień. Polecam ten super planer dla maluchów!
 • Zofia W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-10-18
  Czasami odnoszę wrażenie, że w naszym domu największym autorytetem cieszy się właśnie Pucio ;) Dlatego dokupujemy kolejne części, tomy itd. w zależności od potrzeb wychowawczych, bo Pucio wszystko wyjaśnia najlepiej i Pucia warto naśladować. Jeśli więc wasza pociecha niekoniecznie zamierza poddać się ułożonemu planowi dnia i jest małym domowym rebeliantem, polecam z całego serca. Pucio pokazuje, co robi o danej porze, dlaczego, po co itd. Choćbym na rzęsach stanęła nie wytłumaczę tego dziecku, a nie zamierzać toczyć wojny, wole Pucia i jego pomoc!
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. lutego, piątek
0,00 zł
3287107
Ładowanie...