Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 0-2  » Bajki i wierszyki
Polecamy inne produkty z serii "Pucio" Zobacz wszystkie

"Pucio mówi pierwsze słowa" - wspaniała lektura dla wszystkich fanów Pucia

Kto z nas nie zna Pucia? Jeśli jest taka osoba, warto szybko nadrobić zaległości! Książka "Pucio mówi pierwsze słowa" to druga część wspaniałej serii o tytułowym Puciu - sympatycznym małym chłopcu - i jego pełnej uroku rodzince.

Książki stworzył duet:

  • Marta Galewska - Kustra - doktor nauk humanistycznych, logopedka, pedagożka twórczości i dziecięca; w swojej pracy terapeutycznej stara się łączyć rozwój potencjału twórczego dzieci wraz z terapią mowy; jest autorką zarówno publikacji naukowych jak i książek dla dzieci;

  • Joanna Kłos - absolwentka grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie; dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu; pracowała jako graficzka, ale ostatecznie rzuciła tak zwaną pracę na etacie i zajęła się ilustracją; wspólnie z siostrą prowadzi także pracownię lalek.

"Pucio mówi pierwsze słowa" - o czym jest książka?

Podczas lektury książki zatytułowanej "Pucio mówi pierwsze słowa" spędzamy jeden dzień razem z tytułowym bohaterem i jego uroczą siostrą. Towarzyszymy rodzeństwu między innymi w jedzeniu śniadania, zabawach w przedszkolu czy robieniu zakupów. Na końcu książki znajdują się rozmaite tablice związane na przykład z czynnościami do nazwania czy przedmiotami do rozpoznania.

Dzieci chętnie wracają do książki, a jej estetyczne wydanie sprawia, że praca z nią jest także dużą przyjemnością dla dorosłych. Wspólna lektura, pokazywanie tego, co widzimy na ilustracji albo rozmowy z maluchem o tym, jak wyglądał jego dzień to idealny sposób na pogłębienie więzi z dzieckiem.

"Pucio mówi pierwsze słowa" - opinie

Książka "Pucio mówi pierwsze słowa" celowo jest prosta w formie, ale bogata w piękne ilustracje, które przyciągają uwagę. Lektura w naturalny sposób wspiera rozwój mowy malucha. Dużą zaletą są twarde kartonowe kartki oraz większy format.

Książka rośnie razem z dzieckiem. Dla malucha, wspólna lektura z rodzicem to świetny sposób na spędzenie czasu. Potem, publikacja "Pucio mówi pierwsze słowa" może pomagać dziecku w nauce samodzielnego czytania. Książka "Pucio mówi pierwsze słowa" z pewnością będzie świetnym prezentem dla każdego ciekawego świata młodego czytelnika.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3380878
Ładowanie...