Polityka bezpieczeństwa Kurdystanu irackiego po 2005 roku
Opracowanie kompleksowo przedstawia politykę bezpieczeństwa Kurdystanu irackiego ? podmiotu funkcjonującego jako jednostka federalna Iraku, w praktyce jednak wykazującego cechy państwowości. Analiza, obejmująca lata 2005?2023, pokazuje, w jaki sposób Kurdystan iracki, mimo formalnie ograniczonej suwerenności, kształtuje i realizuje własną politykę bezpieczeństwa. Publikacja omawia zarówno wewnętrzCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego
- Data premiery: 2026-03-30
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 374
- Wymiary: 240 x 170
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3740238
Tytuł
Polityka bezpieczeństwa Kurdystanu irackiego po 2005 roku
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
374
Typ okładki
twarda
Wydanie
1
Data premiery
2026-03-30
Rok wydania
2026
Wymiary
240 x 170
Waga
0.76 kg
Wysokość
170 mm
Długość
240 mm
Szerokość
170 mm
Nasza cena
64,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Polityka bezpieczeństwa Kurdystanu irackiego po 2005 roku” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









