Piękno rzeczy. Książka do pisania
Rzeczy są wehikułem pamięci, iskrą wzniecającą płomień wyobraźni, a może i czymś więcej. Może w niewytłumaczalny sposób naprawdę niosą w sobie ślady dotknięć, cienie spojrzeń, atomy ludzkich istot, które dawno przeminęły. O różnych obliczach rzeczy w książce tej piszą Tessa Capponi-Borawska, Jacek Dehnel, Grzegorz Piątek i Marcin Wicha. Znalazło tutaj schronienie także kilkanaście cytatów, pokCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Austeria
- Serie: Książka do pisania
- Data premiery: 2021-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 220
- Wymiary: 208 x 146
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3087423
Tytuł
Piękno rzeczy. Książka do pisania
Autor
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Liczba stron
220
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2021-01-01
Rok wydania
2021
Wymiary
208 x 146
Waga
0.41 kg
Wysokość
146 mm
Długość
208 mm
Głębokość
20 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
33,69 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Piękno rzeczy. Książka do pisania” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









