Ostatnie pięć minut. Byłam świadkiem 300 egzekucji w więzieniu Huntsville
Czy egzekucje więźniów skazanych na śmierć mogą stać się rutyną?Jakie słowa wypowiadają skazani, kiedy w ich żyła krąży już śmiercionośny koktajl?Jak to jest obserwować śmierć kogoś kto przez lata stał się Twoim przyjacielem?12 lat pracy, niemal 300 egzekucji, jedna kobieta która zobaczyła blaski i cieni najwyższego wymiaru kary– śmierci.Michelle Lyons najpierw jako reporter, a później jako rzecznCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Empik Go
- Data premiery: 2022-02-02
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 252
- Wymiary: 205 x 145 x 19
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3492811
Tytuł
Ostatnie pięć minut. Byłam świadkiem 300 egzekucji w więzieniu Huntsville
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
252
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2022-02-02
Rok wydania
2021
Wymiary
205 x 145 x 19
Waga
0.28 kg
Wysokość
145 mm
Długość
205 mm
Głębokość
19 mm
Szerokość
145 mm
Nasza cena
40,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Ostatnie pięć minut. Byłam świadkiem 300 egzekucji w więzieniu Huntsville” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










