O śmiertelności
Książka ta to duchowe dziełko jednego z najstarszych Ojców Kościoła, św. Cypriana z Kartaginy, który żył i pisał w III wieku wśród ognia prześladowań a swą naukę opieczętował męczeństwem. Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
- Data premiery: 2021-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 48
- Wymiary: 150 x 101
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3154036
Tytuł
O śmiertelności
Język
polski
Liczba stron
48
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2021-01-01
Rok wydania
2021
Wymiary
150 x 101
Wysokość
101 mm
Długość
150 mm
Głębokość
150 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
9,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “O śmiertelności” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









