Niewczesne historie / Untimely stories
Katalog towarzyszący wystawie: Niewczesne historie / Untimely stories. Katalog towarzyszący wystawie: Niewczesne historie / Untimely stories. Za motto dla wystawy może posłużyć poddany niewielkiej parafrazie fragment z Niewczesnych rozważań Friedricha Nietzschego: Nie wiedzielibyśmy, jaki sens miałaby sztuka w naszych czasach, jak nie ten, by działać w nich niewcześnie to znaczy wbrew czasCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Muzeum Sztuki w Łodzi
- Data premiery: 2012-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 190
- Wymiary: 195 x 145 x 15
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2894950
Tytuł
Niewczesne historie / Untimely stories
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
190
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2012-01-01
Rok wydania
2012
Wymiary
195 x 145 x 15
Waga
0.3 kg
Wysokość
145 mm
Długość
1950 mm
Głębokość
1450 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
5,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Niewczesne historie / Untimely stories” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









