Michał Koterski. To już moje ostatnie życie (Michał Koterski) - tantis.pl
Xi

Michał Koterski. To już moje ostatnie życie

Michał Koterski, Beata Nowicka

(okładka twarda)

5/5
Wydawnictwo: Znak
Liczba stron: 368

Kup w zestawie:

Michał Koterski. To już moje ostatnie życie
5/5
39,79 zł
2 produkty
wartość produktów w zestawie:
77,88 zł

SUPER CENA

Cena detaliczna: 59,99 zł

39,79 zł

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 39,48 zł

Opis

"Przeleciał mi przed oczami film z życia i zrozumiałem, że jak dzisiaj się nie zatrzymam, to już nigdy nie powtórzy się taka szansa. Umrę tu samotnie. Zaćpam się, zapiję, zachleję na śmierć. To będzie mój koniec" - zwierza się bezwzględnie szczerze Michał Koterski, który w napisanej wspólnie z Beatą Nowicką, dziennikarką i autorką wielu niezapomnianych wywiadów z najważniejszymi postaciami świata kultury, polityki i show-biznesu, opowiada o tym, co stało się w jego życiu, że dzisiaj jest "czysty". Wydana przez Znak publikacja "Michał Koterski. To już moje ostatnie życie" to bezkompromisowa, odważna i poruszająca do głębi opowieść życiu, uzależnieniach, wychowaniu w rodzinie obarczonej od pokoleń nałogami, o popularności i jej mrocznych stronach, a także miłości, łasce, Bogu i życiu "na trzeźwo".

O czym jest książka "Michał Koterski. To już moje ostatnie życie"?

"Michał Koterski. To już moje ostatnie życie" jest przejmującym wywiadem, jakiego tytułowy bohater udzielił cenionej dziennikarce Beacie Nowickiej. Polski aktor, prezenter telewizyjny najbardziej znany jest z ekranowych ról w filmach swojego ojca, legendarnego Marka Koterskiego. Niezapomniany Sylwuś, syn Adasia Miauczyńskiego, zapadł widzom w pamięć dzięki charakterystycznym epizdom w "Ajlawju", "Dniu świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Michał Koterski szczerze opowiada o swoich problemach z narkotykami, znajomościach z lokalnymi gangsterami, alkoholizmie ojca. Uzależnienia zdominowały jego życia, którego niemal połowę poświęcił na walkę z nimi. Historia jego życia porusza, inspiruje i przypomina o tym, co najważniejsze.

"Michał Koterski. To już moje ostatnie życie" - opinie

Książka "Michał Koterski. To już moje ostatnie życie" to świadectwo trudnej, wymagającej i niejednokrotnie wręcz brutalnej walki o samego siebie. Wychodzenie z uzależnień położyło się cieniem na całej egzystencji Michała, który świadomy, że to jego ostatnia szansa, w pewnym momencie zwrócił się do Boga. Świadomość, że jego syn Fryderyk jest pierwszym Koterskim, który urodził się w trzeźwej rodzinie, z pewnością pomogła. W autentycznej, szczerej do bólu rozmowie z Beatą Nowicką Michał Koterski opowiada o ćpaniu, życiu na krawędzi i o swojej przemianie - która inspiruje do tego, by wziąć sprawy w swoje ręce, zanim będzie za późno.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3340299
Tytuł Michał Koterski. To już moje ostatnie życie
Autor Michał Koterski, Beata Nowicka
Wydawnictwo Znak
Liczba stron 368
Data premiery 2023-04-12
Rok wydania 2023
Wymiary produktu [mm] 205 x 140
Okładka okładka twarda
Waga Produktu [kg] 0.47
Cena detaliczna 59,99 zł
Nasza cena 39,79 zł
Powiązane tematy: Dzień Matki 2023, Bestseller, Nowości

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Anna

Klient niezweryfikowany

5/5
| 08-04-2023 | Recenzja zweryfikowana
Czy łatwo spędza się dzieciństwo, gdy wokół niego czyhają się wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa, których rodzice nie zauważają, tylko widzą własne potrzeby i wykonywany zawód, a nie obserwują, jak zachowuje się ich dziecko, które potrzebuje miłości, zwrócenia na siebie uwagi? Jakim był naprawdę dzieckiem młody Michał Koterski, z jakimi zmagał się problemami, co lubił robić, kto był jego prawdziwym przyjacielem, czy miał autorytety, z czego śmiał, co go martwiło, kiedy odkrył prawdziwy smak życia i poczuł, że może aktorstwo to jest to, w czym się widzi najlepiej i może pokazać twarz, jakiej nikt nie zna, zakrywając po drodze to, co dane mu było przeżyć ciężkie rany, aby móc zapomnieć o nich lub nie. Michała Koterskiego miałam okazję poznać jako aktora, ale również aktywnego uczestnika wielu programów telewizyjnych, który potrafił mnie pozytywnie w nich zaskoczyć sposobem wypowiedzi i pomysłowością na to, jak przedstawić własną twórczość artystyczną. Przede wszystkim podobał mi się u niego uśmiech, co prawda był on czasami tajemniczy. Zawsze w niewygodnych dla niego sytuacjach kryzysowych zachować zimną krew. To silna osobowość pomimo tego, że jest znanym synem reżysera Marka Koterskiego. Książka pt. ''Michał Koterski. To już moje ostatnie życie'' autorstwa Michała Koterskiego, Beaty Nowickiej uważam, za doskonałe zrelacjonowanie tego, czego my nie wiemy o tej pory o życiu aktora, który pod maską wykreowanych granych przez niego bohaterów w filmach bądź też w serialach umie stworzyć w nich wyjątkowy klimat, a w szczególności powierzone mu role czuje, a to się daje bardzo łatwo zapamiętać i polubić. Aktor zyskuje na tym, jak jest wyjątkowy na swój sposób i gdy jest coś w nim, co pozwala mu dalej popracować nad wyrazistością nowym wizerunkiem jego całkiem innej zagranej nowej postaci w powierzonej mu jako głównej roli, która jest później szansą nad sprawdzeniem się w teatrze czy w filmie. W trakcie czytania książki zadawałam sobie pytania, jak to jest, że my tak z pozoru nic nie wiemy o naszych ulubionych aktorach, jakie mieli życie, zanim stali się sławni, co Michał czuł, gdy grał, kiedy poczuł się naprawdę szczęśliwy? Ta książka uświadomi wielu czytelnikom, jak prezentuje się życie aktora odsłaniającego realne karty barykad wyborów do podjęcia trudnych decyzji, gdy nie ma się czasami kontroli nad nim, że można się stoczyć łatwo, ale, jak można również przy tym znaleźć siły na to, że są jednak sposoby na nie poddawanie się, pomimo że pojawiają się do pokonania przeszkody, które da się przewidzieć, gdy wykonuje się zawód aktora. Książka ta składa się z 15 rozdziałów. Zamieszczone zostały w niej piękne wykonane zdjęcia z życia prywatnego, zawodowego aktora. Podoba mi się to w tej książce, że na zadawane pytania przez autorkę aktor wypowiada się z użyciem języka zrozumiałego, a przede wszystkim odpowiedzi nie są krótkie. Książkę tę czytało mi się bardzo dobrze. Polecam przeczytać tę książkę.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...