Masa termoutwardzalna Fimo 454g czerwony świątecz.
Zestaw FIMO soft w miksie kolorów do tworzenia dekoracji i biżuterii, idealny dla początkujących jak i profesjonalistów; Masa termoutwardzalna w piekarniku w temperaturze 110oC przez 20 30 mi; Po wypaleniu utrzymuje kolor i kształt; Zestaw zawiera kostki po 25g; Opakowanie z euro zawieszką Czytaj więcej
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3529712
Tytuł
Masa termoutwardzalna Fimo 454g czerwony świątecz.
Producent
Liczba elementów zakres
Do 49
Wymiary
211 x 61
Wysokość
61 mm
Długość
211 mm
Nasza cena
63,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Masa termoutwardzalna Fimo 454g czerwony świątecz.” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









