Xi
Polecamy inne produkty z serii "Lego City" Zobacz wszystkie

 LEGO City Police, Radiowóz 60312 - przestępcy nie mają najmniejszych szans!

LEGO to firma, której nie trzeba przedstawiać. Wysokiej jakości klocki spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa. Uwielbiają się nimi bawić i mali i duzi na całym świecie! Serii LEGO jest sporo - nieustannie tworzone są nowe. Dlatego też każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Zestaw LEGO City Police, Radiowóz 60312 powstał z myślą o fanach LEGO City i jego mieszkańców. Ten wspaniały samochód może wozić stróża prawa po największych zakamarkach miasta. W starciu z policjantem LEGO City żaden przestępca nie będzie miał żadnych szans!

LEGO City Police, Radiowóz 60312 - dla kogo zestaw?

Zestaw LEGO City Police, Radiowóz 60312 zawiera 94 elementy i jest stosunkowo łatwy do zbudowania. Przeznaczony jest dla dzieci od 5. roku życia. Konstruowanie szybkiego pojazdu z fantastycznymi zderzakami, atrakcyjnymi światłami i zjawiskowymi felgami dostarczy mnóstwo radości. A potem zabawie nie będzie końca! Już żaden przestępca w mieście LEGO City nie będzie miał szans! Sam radiowóz swoją niesamowitą konstrukcją budzi już respekt. 

Częścią zestawu jest również figurka policjanta z czapką i latarką. Stróż prawa może zasiąść za kierownicą radiowozu i ruszyć w pościg.

Do zestawu dołączono również szczegółową instrukcję.  

LEGO City Police, Radiowóz 60312 - opinie

LEGO City Police, Radiowóz 60312 z pewnością będzie wspaniałym prezentem z okazji urodzin czy Dnia Dziecka. Razem z innymi zestawami serii LEGO City można stworzyć całe miasto i bawić się w nieskończoność, wymyślając ekscytujące przygody poszczególnych postaci. 

Zabawa klockami LEGO rozwija kreatywność, a także udoskonala umiejętności manualne. Konstruowanie wymaga skupienia, cierpliwości, wyciszenia i wytrwałości. Warto te cechy ćwiczyć podczas zabawy. A potem wystarczy włożyć figurkę policjanta do powstałego radiowozu i puścić wodze wyobraźni! 

LEGO to niesamowity świat! Dzięki klockom możemy konstruować pojazdy, zwierzęta, roboty, budowle a nawet kwiaty. Zestaw LEGO City Police Radiowóz 60312 z pewnością przypadnie do gustu fanom LEGO City oraz wszystkim, którzy uwielbiają szalone pościgi za przestępcami. 


Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3195743
Ładowanie...