Księga Pamięci. Więźniowie policyjni
Obszerny leksykon biograficzny wydany z okazji 80. rocznicy przywiezienia pierwszego transportu polskich więźniów politycznych z Tarnowa do KL Auschwitz w czerwcu 1940 roku oraz 78. rocznicy rozpoczęcia rozstrzeliwań więźniów policyjnych Polaków pod Ścianą Śmierci w lipcu 1942 roku. Autorzy A. Cyra (wieloletni pracownik naukowy Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu) i J. Klistała (znaCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza CB
- Data premiery: 2020-06-19
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 504
- Wymiary: 240 x 168
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2890987
Tytuł
Księga Pamięci. Więźniowie policyjni
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
504
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2020-06-19
Rok wydania
2020
Wymiary
240 x 168
Waga
0.84 kg
Wysokość
165 mm
Długość
240 mm
Głębokość
165 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
168 mm
Nasza cena
69,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Księga Pamięci. Więźniowie policyjni” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









