Koreański nie gryzie! + CD. Dla znających podstawy. Poziom A2
Koreański nie gryzie! dla znających podstawy to unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka koreańskiego przeznaczony dla osób, które opanowały podstawy języka koreańskiego i chcą kontynuować naukę na poziomie podstawowym wyższym (A2). Książka (192 str.) opiera się na unikalnej metodzie aktywnej nauki, która dzięki licznym ćwiczeniom trenuje wszystkie kompetencje językowe: rozumienie teksCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Edgard
- Serie: Nie gryzie!
- Data premiery: 2015-10-14
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 192
- Wymiary: 235 x 165
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
556166
Tytuł
Koreański nie gryzie! + CD. Dla znających podstawy. Poziom A2
Autorzy
praca zbiorowa, Jeong In Choi
Wydawnictwo
Serie:
Język
koreański, polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
192
Typ okładki
miękka
Data premiery
2015-10-14
Rok wydania
2015
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
235 x 165
Waga
0.38 kg
Wysokość
12 mm
Długość
235 mm
Głębokość
165 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
165 mm
Nasza cena
25,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Koreański nie gryzie! + CD. Dla znających podstawy. Poziom A2” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









