Każdy może być świętym. Opowieść o św. Janie Pawle II
Święty Jan Paweł II znany nam jest przede wszystkim jako wielki i wspaniały papież. Jednak zanim nim został, był dzieckiem jak każdy z nas. Miał swoich rodziców, rodzeństwo i przyjaciół. Miał swoje pasje i marzenia. Ta książeczka opowiada właśnie o życiu św. Jana Pawła II i pokazuje, że każdy z nas dąży do nieba. Poznaj świętego pełnego miłosierdzia, nadziei i uśmiechu; świętego, który na każdegoCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Rafael
- Data premiery: 2024-08-08
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 24
- Wymiary: 196 x 190
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3532465
Tytuł
Każdy może być świętym. Opowieść o św. Janie Pawle II
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
24
Typ okładki
miękka
Data premiery
2024-08-08
Rok wydania
2024
Wymiary
196 x 190
Waga
0.08 kg
Wysokość
190 mm
Długość
196 mm
Głębokość
2 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
190 mm
Nasza cena
11,39 zł
Symbol produktu:
9788368030464
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Każdy może być świętym. Opowieść o św. Janie Pawle II” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









