Jezus z Judenfeldu. Alpejski przypadek...Audiobook
Jest rok 1995. Ksiądz Wacław bohater bestsellerowej trylogii Przypadki księdza Grosera jedzie rowerem przez Alpy do Rzymu na wezwanie Jana Pawła II. Wypadek w górach wrzuca go na parafię protestancką w miasteczku Judenfeld. Niespodziewanie odsłaniają się przed nim tajemnice, nie tylko przeszłości. Natrafia na historię człowieka, który w swoim życiu był esesmanem i odegrał rolę Jezusa... SpCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Storybox
- Data premiery: 2017-10-19
- Okładka: etui kartonowe
- Wymiary: 140 x 125
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
726279
Tytuł
Jezus z Judenfeldu. Alpejski przypadek...Audiobook
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Typ okładki
etui kartonowe
Wydanie
I
Data premiery
2017-10-19
Rok wydania
2017
Wymiary
140 x 125
Waga
0.05 kg
Wysokość
6 mm
Długość
140 mm
Głębokość
125 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Nasza cena
20,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Jezus z Judenfeldu. Alpejski przypadek...Audiobook” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









