Ja i mój świat 2. Prezentacje CD
praca zbiorowa
Publikacja została opracowana przez zespół psychologów i pedagogów ze Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku w następującym składzie: Marzena Bednarz, Joanna Bladowska, Karolina Kluczkowska, Weronika Lubocka, Eliza Ludkiewicz, Agnieszka Maślaczyk-Trzasko, Angelika Miłosz, Małgorzata Okoniewska, Magdalena Sowińska, Aleksandra Szakiewicz, Marzena Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Harmonia
- Data premiery: 2016-01-21
- Okładka: pudełko
- Wymiary: 190 x 135
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
551177
Tytuł
Ja i mój świat 2. Prezentacje CD
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Język
polski
Typ okładki
pudełko
Data premiery
2016-01-21
Rok wydania
2016
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
190 x 135
Waga
0.07 kg
Wysokość
135 mm
Długość
190 mm
Głębokość
19 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
135 mm
Nasza cena
19,79 zł
Opinie i recenzje książki Ja i mój świat 2. Prezentacje CD
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









