Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Interaktywna mapa świata

Interaktywna mapa świata - geografia nigdy jeszcze nie była tak przyjemna!Interaktywna mapa świata to gra edukacyjna, z którą dziecko będzie uczyć się geografii w formie zabawy. Mapa nie tylko zapozna je z rozmieszczeniem krajów, językiem czy flagami państw, ich historią i kulturą, ale też pozwoli brać udział w quizach - pojedynczo lub w duecie!Interaktywna mapa świata - jak to działa?Mapa jest duCzytaj więcej

Polecamy podobne produkty

Interaktywna mapa świata - geografia nigdy jeszcze nie była tak przyjemna!

Interaktywna mapa świata to gra edukacyjna, z którą dziecko będzie uczyć się geografii w formie zabawy. Mapa nie tylko zapozna je z rozmieszczeniem krajów, językiem czy flagami państw, ich historią i kulturą, ale też pozwoli brać udział w quizach - pojedynczo lub w duecie!

Interaktywna mapa świata - jak to działa?

Mapa jest duża, dwujęzyczna (wersja językowa polska i angielska) i można ją rozłożyć na podłodze lub zawiesić na ścianie. Dodatkowo posiada głośnik, co sprawia, że zabawa daje jeszcze więcej frajdy! Dzięki prostej instrukcji dziecko może odkryć każde z 78 oznaczonych na niej państw.

Po uruchomieniu gry i krótkim powitaniu można wybrać wersję językową, w jakiej chcemy się uczyć. Każdy kraj posiada specjalną interaktywną gwiazdkę - po jej naciśnięciu otrzymujemy informację z sekcji, którą wybraliśmy na mapie. Możemy dowiedzieć się, jaka jest stolica danego kraju, jakim językiem posługują się jego mieszkańcy, jak wygląda jego flaga, w jakim leży regionie, a także usłyszeć zabawną ciekawostkę.

Zdobytą wiedzę możemy sprawdzić podczas quizu. Do wyboru są 3 tryby zabawy: Prosty Quiz, Super Quiz i Wyzwanie. Quiz - dzięki dwóm poziomom trudności - gwarantuje dobrą zabawę młodszym i starszym uczestnikom, dodatkowo pomaga stopniowo zdobywać i utrwalać wiedzę. Na dzieci czeka w sumie 1000 pytań - poprawne odpowiedzi nagradzane są pochwałą, w przypadku błędu, uczestnik ma szansę na poprawę.

Mapa ma także wbudowany tryb “Wyzwanie” - to specjalna gra na punkty dla dwóch osób.

Interaktywna mapa świata - dlaczego warto ją kupić?

Z interaktywną mapą świata Twoje dziecko nie tylko wyruszy w podróż dookoła świata i przeżyje jedyną w swoim rodzaju lekcję geografii. Gra od Dumel Discovery ćwiczy pamięć, poprawia koncentrację, rozwija małą motorykę i… pomaga uczyć się języka angielskiego!

Interaktywna mapa świata przekona Twoje dziecko, że geografia może być zabawna! W quizach z przyjemnością będą brali udział także dorośli - w końcu to rewelacyjny pomysł na odświeżenie szkolnej wiedzy i spędzenie czasu całą rodziną.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
628768
Tytuł
Interaktywna mapa świata
Producent
Rok wydania
2016
Wymiary produktu [mm]
30
Okładka
okładka pudełko
Waga Produktu [kg]
0.87
Długość
650
Głębokość
300
Zobacz więcej
Recenzje
4,7/5
3 recenzje
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

Kurier DPD
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 7. marca, czwartek
0,00 zł
628768
Ładowanie...