Figle i psoty Kaktusa i Skloty
To druga część przygód Skloty i jej przyjaciół. Rezolutna, 6-letnia dziewczynka ma dobre serce, głowę pełną pomysłów i energię, o jakiej dorośli mogą tylko pomarzyć. Tym razem postanawia własnoręcznie zrobić dla swojej młodszej siostry perukę, urządza huczne obchody Dnia Matki-Ziemi i przygotowuje się na koniec świata. Nieodłącznym towarzyszem jej arcyzabawnych przygód jest kot Kaktus, który, opróCzytaj więcej
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
450175
Tytuł
Figle i psoty Kaktusa i Skloty
Autor
Producent
Serie:
Liczba stron
72
Wydanie
1
Data premiery
2014-08-13
Rok wydania
2014
Wymiary
270 x 200
Waga
0.44 kg
Wysokość
200 mm
Długość
278 mm
Głębokość
8 mm
Nasza cena
15,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Figle i psoty Kaktusa i Skloty” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









