DZIENNIK PODRÓŻY NA OCOLORĘ
Anegdoty, rozmowy, wydarzenia zapisywane na bieżąco od kilkudziesięciu lat. O rzeczach i sprawach drobnych, także o tych bardziej istotnych. O artystach i ich sztuce: Nowosielski, Panek, Fijałkowski, Lasik, Brzozowski, Tchórzewski, Stajuda, Czapski, Dwurnik... O pisarzach: Iwaszkiewicz, Stryjkowski, Stachura, Gombrowicz, Miłosz, Darowski, Różewicz, Herbert, cała redakcja Twórczości, jeCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Melanż
- Data premiery: 2017-10-13
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 480
- Wymiary: 205 x 145
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
741177
Tytuł
DZIENNIK PODRÓŻY NA OCOLORĘ
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
480
Typ okładki
twarda
Wydanie
1
Data premiery
2017-10-13
Rok wydania
2017
Wymiary
205 x 145
Waga
0.64 kg
Wysokość
42 mm
Długość
205 mm
Głębokość
145 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
155 mm
Nasza cena
31,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “DZIENNIK PODRÓŻY NA OCOLORĘ” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









