Xi
Polecamy inne produkty z serii "CzuCzu" Zobacz wszystkie

CzuCzu. Puzzle z dziurką. Wóz strażacki - świetną puzzlową przygodę dla malucha czas zacząć!

Ta wielka, różnobarwna, panoramiczna układanka przedstawia wóz strażacki oraz jego odważną załogę. Oprócz puzzli tradycyjnych, znajdziemy tutaj także wyjmowane elementy, które należy odpowiednio dopasować do konkretnych dziurek o określonych kształtach.

CzuCzu. Puzzle z dziurką. Wóz strażacki - dla kogo jest przeznaczona zabawka?

CzuCzu. Puzzle z dziurką. Wóz strażacki świetnie się sprawdzą na początek puzzlowej przygody. Układanie ich na dywanie wspólnie z rodzicami czy rodzeństwem dostarczy z pewnością wiele radości. Zabawka przenzaczona jest dla dzieci od 2. roku życia. Przypadnie do gustu szczególnie małym fanom straży pożarnej. W zestawie CzuCzu. Puzzle z dziurką. Woz strażacki znajdziemy także fantastyczny poradnik z pomysłami na ciekawe, rozwijające zabawy. Poziom trudności możemy dostosowywać do możliwości dziecka. Kółeczka w tej układance są wymienne i nic nie stoi na przeszkodzie, by kierowcą wozu strażackiego został na przykład kot.

Dziecięcą naturą jest ciekawość i chęć poznawania świata, dlatego warto dostarczać maluchom odpowiednie bodźce do rozwoju. Najbardziej efektywna nauka jest wtedy, gdy się bawimy. Wtedy rozwój następuje jakby przy okazji miłego, radosnego działania. Podczas wspólnego układania tych puzzli, możemy z dzieckiem ćwiczyć rozpoznawanie kształtów, nazwy sprzętu strażackiego a także dbać o doskonalenie precyzyjnego ruchu ręki. Jedna zabawka - wiele zalet!

CzuCzu. Puzzle z dziurką. Wóz strażacki - opinie

CzuCzu. Puzzle z dziurką. Wóz strażacki to zabawka, która zainteresuje dzieci na dłuższy czas. Piękne kolory, ciekawa grafika przyciągają uwagę i zachęcają do układania. Puzzle nie tylko dostarczą radości, ale także rozwijają takie umiejętności, jak:

  • spostrzegawczość,

  • koncentracja,

  • nauka kolorów i kształtów,

  • wyobraźnia,

  • traning rączki,

  • kreatywność.

CzuCzu. Puzzle z dziurką. Wóz strażacki będzie świetnym prezentem dla każdego malucha z okazji urodzin, Dnia Dziecka czy Świąt Bożego Narodzenia. Podczas świetnej zabawy, dziecko będzie miało szansę doskonalić ważne dla rozwoju zdolności. Nauka w połączeniu z dobrą zabawą to gwarancja wartościowego spędzania czasu!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

925157
Ładowanie...