Xi
 » Zabawki  » Zabawki edukacyjne  » Układanki
Polecamy inne produkty z serii "CzuCzu" Zobacz wszystkie

Przyjaciele, puzzle z dziurką, Czuczu - świetne pierwsze puzzle dla malucha!

Piętnastomiesięczne dziecko jest przepełnione ciekawością świata. Jego rączki już sprawniej manipulują rozmaitymi przedmiotami więc z pewnością jest gotowe na swoją pierwszą układankę. 

Czuczu to marka produktów przeznaczonych dla małych dzieci. Została stworzona przez rodziców, a jej początek wiązał się z pytaniem, jak spędzać twórczo i ciekawie czas z dzieckiem. Z tej potrzeby zrodziły się wspaniałe edukacyjne zabawki, które zachwycają dzieci i dorosłych. Kolorowa szata graficzna, atrakcyjne rysunki, różnorodność produktów - to wszystko sprawia, że warto zapoznać się z ofertą wydawnictwa. 

Przyjaciele, puzzle z dziurką, Czuczu są idealnym przykładem na to,że z małym dzieckiem można twórczo spędzić czas. 

Przyjaciele, puzzle z dziurką, Czuczu - zasady

Zabawka będzie wspaniałym prezentem dla każdego malucha, który skończył 15 miesięcy. Estetyczne rysunki, piękne kolory, solidne wykonanie - puzzle są idealne dla małych rączek. 

W pudełku, które posiada pomysłowy uchwyt (dzieci uwielbiają je nosić) znajdziemy:

  • scenariusz zabaw, 

  • 12 układanek - łącznie 24 elementy. 

Przyjaciele, puzzle z dziurką, Czuczu są wymyślone i wyprodukowane w Polsce. 

Do zabawki dołączono książeczkę, która Hizawiera mnóstwo inspiracji do rozmaitych zabaw. Można nie tylko układać puzzle, ale także bawić się w naśladowanie zaprezentowanych tutaj zwierzątek - ich ruchów czy odgłosów. Dodatkowo część układanki ma dziurki po lewej, a część po prawej stronie - dzięki temu dzieci mogą powoli oswajać się z tematem kierunków. Zabawka zatem rośnie wraz z dzieckiem. Na różnym poziomie rozwoju można ją wykorzystać, zaczynając od najprostszego układania, poprzez dopasowywanie kolorami czy omawianie tematu strony prawej i lewej. 

Przyjaciele, puzzle z dziurką, Czuczu - opinie

Przyjaciele, puzzle z dziurką, Czuczu to atrakcyjna edukacyjna zabawka dla maluchów. Dzieci ją uwielbiają! Podczas zabawy doskonalą umiejętności manualne, spostrzegawczość a także rozwijają wyobraźnię. 

Dużym walorem puzzli jest to, że kółeczka pasują do wszystkich dziurek. Dzieci mogą je dowolnie układać i zawsze będzie się to wiązało z radością. Każde dopasowanie jest sukcesem! 


Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

2897918
Ładowanie...