Czapka pilota z pagonami
Czapka PILOTA, z pagonami wysokość: ok. 14 cm obwód: ok. 60 cm Ciemnogranatowa czapka uszyta z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Do górnej części czapki przymocowana jest duża naszywka z logiem lotnictwa. Na dole ronda kapelusz posiada zdobienie w postaci złotej wstążki. Dodatkowo posiada zestaw pagonów do umieszczenia np. na koszuli. Szukasz oryginalnego pomysłu na przebranie karnawałowCzytaj więcej
- Producent: GoDan
- Wymiary: 258 x 235
- Kategorie: Artykuły szkolno-biurowe
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3321498
Tytuł
Czapka pilota z pagonami
Producent
Liczba elementów zakres
Do 49
Wymiary
258 x 235
Wysokość
235 mm
Długość
258 mm
Głębokość
358 mm
Nasza cena
16,89 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Czapka pilota z pagonami” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









