Xi
 » Zabawki  » Zabawki plastyczne  » Zestawy diy (prace ręczne)

Fabryka Gniotków Squeez Ball - stwórz gniotka idealnego!

Kto z nas nie kocha zabawy gniotkami? Plastyczne piłeczki do rozciągania, ściskania i ugniatania zapewniają wspaniały relaks, a jednocześnie rozwijają zdolności manualne i wrażliwość sensoryczną. Gdy otrzymujemy możliwość zrobienia własnego gniotka w ulubionym kolorze, zabawa staje się jeszcze lepsza! Zestaw Squeez Ball marki Cobi sprawia, że i Ty możesz wykonać własną piłeczkę do ściskania.

Fabryka Gniotków Squeez Ball - jak używać?

W komplecie znajdują się materiały do wykonania 3 sztuk gniotków oraz 21 emotikonek do umieszczenia wewnątrz piłeczek, umożliwiających personalizację zabawek zgodnie z indywidualnym gustem czy aktualnym nastrojem. Gniotki można wypełniać także materiałami posiadanymi we własnym zakresie - konfetti, brokatem, koralikami, cekinami, szlamikiem itd. Zarówno emotikonki, jak i podstawowa masa, z której wykonane są gniotki, nadaje się do wielokrotnego wykorzystania. Piłeczkę wystarczy rozciągnąć, wyjąć ruchome elementy i wypłukać pod bieżącą wodą, by po osuszeniu stworzyć zupełnie nową kompozycję.

Dlaczego warto bawić się gniotkami Squeez Ball?

Jak wspomnieliśmy wyżej - ściskanie i rozciąganie gniotków to wspaniałe ćwiczenie sensoryczne, a wzbogacenie piłeczki o dodatkowe elementy dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność w tym zakresie. Używanie różnorodnych materiałów do wypełnienia gniotka zmienia jego teksturę - w efekcie zmysł dotyku stymulowany jest na różne sposoby, co przyczynia się do pełniejszego rozwoju motoryki i wrażliwości sensorycznej. Zabawa gniotkami ma także działanie uspokajające, łagodzi napięcie nerwowe i wspiera pracę na rzecz eliminacji negatywnych nawyków u dziecka (np. obgryzanie paznokci, ssanie kciuka itd.).

Fabryka Gniotków Squeez Ball to propozycja Cobi - największego producenta, dystrybutora i importera zabawek w Polsce. Oferta marki obejmuje setki różnorodnych produktów, zapewniających dzieciom wiele godzin wspaniałej rozrywki oraz wsparcie różnorodnych obszarów rozwoju. Do najpopularniejszych produktów Cobi należą gniotki, zestawy klocków konstrukcyjnych, figurki baśniowych bohaterów oraz historyczno-militarne zestawy dla kolekcjonerów.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3405383
Ładowanie...