Xi
 » Książki  » Literatura obyczajowa  » Romanse

"Burza w tobie kiedyś się uspokoi, Nash ? powiedziała jego dziewczyna, nim zmarła."

Nashville Cava stracił nie tylko ją, lecz także dziecko, które miało być nadzieją na początek nowego życia w Danville, i cząstkę siebie wierzącą w budowanie przyszłości na kruchych fundamentach. To ona, Everly, była tą, która zmuszała go do utrzymania się na powierzchni, a potem odeszła, zostawiając go w pustce. Przeszłość pełna koszmarów, żałoby i żalu stworzyła Storma. Bracia i klub Dogs of Hell to wszystko, co mu pozostało. Nie potrafił zapomnieć, ale jako wiceprezydent młodszej gwardii musiał podejmować szybkie i ryzykowne decyzje. Nie wszystkim w Danville się to podobało. Nashville Cava był nie tylko członkiem klubu motocyklowego, lecz także ich zapewnieniem bezpieczeństwa i specem od komputerów.

Pewnej nocy, gdy myślał, że wszystko zawsze idzie po jego myśli, pewna dziewczyna w klubie wydała mu się znajoma. Tak bardzo przypominała mu zmarłą Everly, że Nash był w stanie uwierzyć w duchy. A gdy okazało się, że dziewczyna ma na imię tak samo jak jego zmarła ukochana, Storm przestał wierzyć w przypadek. To ona. Żyj i umieraj ? to przecież była jej dewiza. Powróciła, aby wydrzeć z niego wszystko, co jeszcze mu po niej pozostało.

Everly Kamakura nadal żyła. Zmieniła tylko nazwisko, ale w niej nadal istniała ta cząstka, która krzyczała jego imię przez wiele lat w ciemności. Martwa. Powinna być martwa. Jak jej dziecko i marzenia.

Rosyjska mafia, skorumpowani gliniarze i wyścig o władzę w mieście. Everly wplątała się w to wszystko, nawet nie będąc częścią świata Dogs of Hell, ale zawsze będąc dziewczyną nucącą podczas burzy, chroniącą się w ten sposób przed lękami.

Tom 3 bestsellerowego cyklu Dogs of Hell!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Barbara D.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 07-12-2022 | Recenzja zweryfikowana
Trzeci tom o seksownych i niegrzecznych motocyklistach, który obfituje w nieograniczona ilość niebezpiecznych zdarzeń połączoną z mafia rosyjska chcący osiągnąć swoje cele. Robi się bardzo niebezpiecznie mającą swoje skutki. Wtedy członkowie klubu motocyklowego maja nie lada problem, aby ochronić swoich najbliższych. Druga część skupiona jest na historii Nash’a i Everly, których los nie oszczędzał od najmłodszych lat. Oboje po latach zmienili się w lód przez zaznany ból i stratę. Poruszany temat w tej historii jest dla mnie czymś osobistym. Zarówno kobiety jak i mężczyźni nie mogą zrozumieć stratę, która los często ich doświadcza. Ból, niezrozumienie, żal i smutek jest przedstawiony w realistyczny sposób. Pokazuje, że w życiu nie zawsze jest tak jakbyśmy wszyscy sobie zaplanowali. Jest poruszająco i smutno. Łza kręci się w oku gdy o tym się czyta. Książka dzięki poruszanym tematom wraz z problemami klubu sprawia, że fabuła jest ciekawa i niezapomniana. Postać Everly jest jedna z moich ulubionych bohaterek. Pokazuje, że warto walczyć, pomimo porażek i niepowodzeń. Dopóki jest cień szansy, zawsze należy wierzyć, że marzenie zostanie spełnione. Gorąco polecam wam książkę

Dostawa

3309422
Ładowanie...