Białe wiersze
"Białe wiersze" to zaduma dojrzałego człowieka nad światem, życiem: "Życie, po co jest"? Człowieka, który uświadomił sobie, że żyje w niepojętym, a otaczający świat pełen jest bolesnych pułapek i ludzi z "gatunku" homo homini lupus, którzy zatracili dobro, stając się ubogimi duchem. "Ludzie są jak niewidomi na wzgórzu,/ jak otępiali w rozumie i głusi w ciszy". Ale jest to też człowiek, który mimo Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Liberum Verbum
- Data premiery: 2024-10-30
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 42
- Wymiary: 211 x 147
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3554923
Tytuł
Białe wiersze
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
42
Typ okładki
miękka
Data premiery
2024-10-30
Rok wydania
2024
Wymiary
211 x 147
Wysokość
147 mm
Długość
211 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
19,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Białe wiersze” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









