Bezcielesny sens. Szkice z filozofii kultury
Książka stanowi zbiór esejów z filozofii kultury. Autor odsłania przed Czytelnikiem nie zawsze uświadamiany sobie przez twórców obszar kultury. Chodzi mianowicie o religię i o to wszystko, co związane jest z życiem religijnym człowieka, a co stanowi integralny i szczególnie doniosły element kultury. Autor wprowadza w ten bezcielesny, duchowy sens wewnętrznego wymiaru życia kulturowego człowieka, kCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Polskie Towarzystwo Tomasza z Akwinu
- Data premiery: 2021-05-04
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 418
- Wymiary: 214 x 150
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3060476
Tytuł
Bezcielesny sens. Szkice z filozofii kultury
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
418
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2021-05-04
Rok wydania
2021
Wymiary
214 x 150
Waga
0.57 kg
Wysokość
150 mm
Długość
214 mm
Głębokość
25 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
28,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Bezcielesny sens. Szkice z filozofii kultury” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









