Xi

Poznaj dalsze losy słynnego Fightera! "Anyway. Fighter. Tom 2" to kolejna część kryminału, w którym znany w całej Polsce gwiazdor MMA, a także właściciel pewnej firmy ochroniarskiej, trafia w środek zagmatwanej sprawy kryminalnej. Tym razem Paulina Świst zabiera czytelników w podróż do świata pełnego intryg, gdzie straszliwa zbrodnia stanowi początek wielkiego spisku. Czy bohaterowie pokonają wszystkie wyzwania, które los postawi na ich drodze?

"Anyway. Figher. Tom 2" - o czym jest książka?

Pola i Patryk wiodą spokojne życie, jednak wkrótce trafiają w sam środek sieci spisków. Hejterzy atakują Polę, ale to dopiero początek problemów. Patryk zostaje zamieszany w zabójstwo. Na szczęście z pomocą przybywa zespół adwokatów NRJ. Krystian, założyciel tej grupy, podejmuje współpracę z dawną znajomą, Igą. Tych bohaterów kiedyś łączyło mocne uczucie. Jednak teraz najważniejszym zadaniem jest uratowanie Patryka. Czy prawnikom uda się pogodzić prywatne problemy z tak trudną sprawą?

Bohaterowie będą musieli zapomnieć o dawnych urazach i razem pokonać wszystkie przeciwności losu. Zaczyna się niebezpieczna rozgrywka, pełna intryg oraz bezwzględnych ludzi, gotowych pogrążyć ochroniarza. Jak wydostać go na wolność? Czy zespół adwokatów zdoła pokonać wszystkie trudności? W jaki sposób potoczą się losy dawnych kochanków, Krystiana i Igi? Paulina Świst z pewnością zaskoczy wielu fanów!

"Anyway. Fighter. Tom 2" - opinie

"Anyway. Fighter. Tom 2" Pauliny Świst to trzymająca w napięciu opowieść, w której powracają znani bohaterowie autorki, by tym razem trafić w sam środek morderczej rozgrywki. Pisarka słynie z łączenia wątków obyczajowych z pełną dramatycznych wydarzeń akcją, a jej bohaterowie zazwyczaj próbują poradzić sobie z zagmatwanymi zagadkami kryminalnymi. Teraz również czytelnik może liczyć na najbardziej charakterystyczne elementy twórczości tej autorki, a prawnicy znów odgrywają w jej opowieści bardzo ważną rolę.

Paulina Świst to autorka kryminałów i thrillerów pochodząca z Gliwic. Co ciekawe, jest prawniczką specjalizującą się w prawie karnym. Prowadzi nawet własną kancelarię adwokacką. Pełniła rolę obrońcy w sprawach dotyczących przestępczości zorganizowanej. Nie dziwi więc, że w twórczości tej pisarki bardzo ważny bywa wątek prawniczy, który obfituje w szczegóły oraz ma duży wpływ na akcję powieści. Autorka ujawnia w swoich książkach także zakulisowe szczegóły działalności prawniczej.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

O Autorze


3313076
Ładowanie...