Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Piotr Pazdej

   (5 produktów)

  Umysł mistrza. Jak myślą i trenują najlepsi sportowcy świata

  Jim Afremow, Piotr Pazdej

  (okładka miękka)

  28,69 
  Wysyłka dzisiaj

  Oddychaj. Życie w stanie flow

  Rickson Gracie, Peter Maguire, Piotr Pazdej

  (okładka miękka)

  30,29 
  Wysyłka dzisiaj

  Biblia treningu rowerowego

  Joe Friel, Piotr Pazdej

  (okładka miękka)

  75,79 
  Wysyłka dzisiaj

  Piotr Pazdej

  Piotr Pazdej to polski tłumacz, a także dziennikarz. Przekłada literaturę anglojęzyczną. Urodził się w 1976 r. Ukończył Studium Literacko-Artystyczne przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest wielkim miłośnikiem sportu i często bierze udział w ultramaratonach. Jako wiceprezes Stowarzyszenia Wszystko-Gra Pabianice uczestniczy w organizacji Pabianickiego Półmaratonu, Ultramaratonu Leśna Doba oraz wielu innych wydarzeń sportowych i kulturalnych. Ogromne zamiłowanie do literatury powoduje, że marzy również o napisaniu książki. Współpracuje z Wydawnictwem Galaktyka.

  Piotr Pazdej łączy zainteresowanie do sportu i literatury, tłumacząc głównie poradniki sportowe. Uważa, że dobry tłumacz może uratować nawet źle napisaną książkę. To doświadczony sportowiec oraz organizator ultramaratonów. Dzięki jego działaniom powstał chociażby Ultramaraton Leśna Doba. Autor wymyślił logotyp, trasę i akcje promujące te zawody. Obecnie są rozpoznawalne w całej Polsce. Jest również twórcą UltraPark Weekend. Piotr Pazdej tłumaczy zazwyczaj teksty o wybitnych sportowcach, biegach, treningu, zdrowym stylu życia oraz leczeniu urazów charakterystycznych dla profesjonalnych zawodników.

  "Oddychaj" - książka biograficzna o wybitnym brazylijskim zawodniku jiu-jitsu i MMA, którym został Rickson Gracie. Tłumaczenie Piotra Pazdeja umożliwia polskiemu czytelnikowi zapoznanie się ze szczegółami sportowej drogi tego wyjątkowego człowieka. Jego rodzina wpłynęła na rozwój sztuk walki na całym świecie, a sam Rickson Gracie już od dziecka był przygotowywany do tego, by walczyć profesjonalnie. Zdobył wiele znaczących tytułów sportowych, a także prowadził zajęcia instruktażowe dla FBI. To opowieść o niesamowitym sportowcu i walce z własnymi ograniczeniami oraz sportowymi wyzwaniami, z którymi zmagać się mogą tylko najlepsi zawodnicy świata.

  Ładowanie...