Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 6-8  » Literatura dziecięca 6-8 lat
Polecamy inne produkty z serii "Detektyw Pozytywka" Zobacz wszystkie

"Detektyw Pozytywka" - wciągająca książka detektywistyczna dla dzieci!

Książka "Detektyw Pozytywka" jest pełna fascynujących przygód. Młody czytelnik razem z tytułowym bohaterem może rozwiązywać niesamowite zagadki kryminalne, które dostosowane są do wieku odbiorców. Dotyczą one zjawisk, z którymi każdy z nas spotyka się w codziennym życiu, takimi jak na przykład fakt, że mróz może roztrzaskać wazon z wodą pozostawiony na balkonie. Na końcu książki znajdziemy odpowiedzi do każdego rozdziału więc możemy sprawdzić, czy nasza detektywistyczna intuicja nas nie zawiodła.

Autorem publikacji jest Grzegorz Kasdepke - dziennikarz, autor chętnie czytanych książek dla dzieci. Większość jego utworów uzyskało status bestsellera - cieszą się one nie tylko sympatią czytelników, ale także uznaniem krytyków. Ilustracje (w tym także graficzny wizerunek tytułowego bohatera) do "Detektywa Pozytywki" stworzył Piotr Rychel, który zajmuje się projektowaniem graficznym i ilustracją. Ilustriował i graficznie opracował serię podręczników do nauczania początkowego oraz na przestrzeni lat współpracował z czasopismami dla dzieci.

"Detektyw Pozytywka" - o czym jest książka?

Książka, która ukazała się nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia opisuje przygody sympatycznego detektywa, który w jednej z kamienic ma swoją agencję "Różowe okulary". Detektyw Pozytywka potrafi rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane zagadki! Młodzi czytelnicy z pewnością mogą się od tego bohatera wiele nauczyć.

W publikacji znajdziemy piętnaście intrygujących zagadek. Okazuje się, że nawet w pozornie spokojnym miejscu, może dojść do nieoczekiwanych wydarzeń. Jak dobrze, że jest Detektyw Pozytywka - człowiek tak bardzo lubiany przez wszystkie dzieci!

"Detektyw Pozytywka" - opinie

Książka uczy logicznego myślenia oraz wyciągania wniosków. Pełna jest także zabawnych sytuacji więc z pewnością to idealna lektura na poprawę humoru. Przygody Detektywa Pozytywki uczą, że przy rozwiązywaniu problemów należy przyjąć szeroką perspektywę i zanim kogokolwiek oskarżymy, warto sprawdzić, czy nie zadziałało jakieś fizyczne czy chemiczne zjawisko. Detektyw musi być niezwykle mądrym i sprytnym człowiekiem!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3322054
Ładowanie...