Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Natalia Wiśniewska

   (4 produktów)

  Gra w życzenia

  27,69 
  Wysyłka 24 godziny

  Natalia Wiśniewska

  Natalia Wiśniewska tłumaczy literaturę angielską, a także literaturę francuską. Stawia zwłaszcza na fantastykę, literaturę dziecięcą i młodzieżową oraz poradniki. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim. Później ukończyła tam również studia podyplomowe. Do grupy pisarzy, których twórczość mogła tłumaczyć, trafiły chociażby Bel Kaufman i Elif Shafak.

  Autorka opracowała już ponad 150 pozycji. Zajmuje się przekładem literackim od 20 lat. Tłumaczy teksty głównie z języka angielskiego oraz na język angielski. Należy do Stowarzyszenia Tłumaczy Literatury, zrzeszającego wspaniałych twórców, zainteresowanych tłumaczeniami z różnych języków, a także dbającego o rozwój polskiego czytelnictwa. Natalia Wiśniewska jest cenioną tłumaczką, która wykonuje również przekład audiowizualny.

  "Szkoła w domu" - dzięki Natalii Wiśniewskiej polscy czytelnicy mogą zapoznać się ze znakomitymi wskazówkami, opracowanymi przez Julie Bogart. Autorka prezentuje szereg ciekawych porad, bardzo ułatwiających wielu rodzicom edukację domową dzieci. Ponadto potrafi zainspirować i zachęcić do zrealizowania nietypowych pomysłów. Czytelnik dowie się, jak przygotować miejsce do nauki oraz wykorzystać wyobraźnię ucznia. W środku znajdziesz również przemyślenia na temat oficjalnego systemu edukacji, organizacji współczesnych szkół i niezwykłych zdolności, charakteryzujących każde dziecko. To znakomity sposób na naukę, który przyniesie dzieciom dużo radości.

  Ładowanie...