Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Judy Mikovits

 (1 produktów)

Pandemia kłamstw

(okładka miękka)

5/5
24,45 39,90 zł −39%
Wysyłka 24 godziny

Judy Mikovits

Judy Mikovits to amerykańska, bezkompromisowa badaczka naukowa, która sporo mówi o nadużyciach w badaniach nad wirusami i szczepieniami.

Urodziła się w 1957 lub 1958 roku. W 1980 roku uzyskała tytuł licencjata z chemii na Uniwersytecie Wirginii. Od 1997 roku jest doktorem biochemii; doktoryzowała się na George Washington University, rozprawę doktorską poświęcając wirusowi HIV. Pracowała jako technik laboratoryjny, a potem naukowiec i dyrektor badawczy.

Judy Mikovits uznawana jest za kontrowersyjnego wirusologa. Cześć jej medycznych twierdzeń została zdyskredytowana. Zaangażowała się w działalność antyszczepionkową i śledzenie medycznych nierzetelności. Kent Heckenlively to jej pisarski partner, razem napisali dwie książki. W bestsellerowej "Pandemii kłamstw" odsłaniają przed czytelnikami świat medycyny, któremu wciąż zbyt blisko do polityki i pieniędzy właścicieli farmaceutycznych koncernów. Twierdzenia te można odnieść też do zagrożenia, jakim dla całej ludności była pandemia SARS-CoV-2. Teorie spiskowe wokół Covid-19 wyłożyła w filmach video "Plandemic: The Hidden Agenda Behind Covid-19" oraz "Plandemic: Indoctornation".

W książce poświęconej autyzmowi zwiększa świadomość problemów i ograniczeń, jakie powoduje ta choroba.

Ładowanie...