Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Seria kreatywna

 (1 produktów)
?

Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie

(okładka miękka)

Seria kreatywna

40,49 
Wysyłka 3 dni robocze

Seria kreatywna

Kreatywność to ważne, ale też modne pojęcie, którego popularność rośnie z roku na rok. To cenne i wartościowe, że w pewnym momencie zaczęto podkreślać wagę postawy twórczej. Wielu badaczy z zakresu psychologii i pedagogiki udowodniło na przestrzeni lat, że kreatywność pełni bardzo ważną rolę zarówno w życiu osobistym, rodzinnym jak i zawodowym.

Twórczość to nie tylko działania artystyczne. Przede wszystkim - w szerokim znaczeniu - jest to proces myślowy, w wyniku którego powstają nowe skojarzenia, koncepcje, idee. Myślenie kreatywne jest takim rozważaniem tematu, w wyniku którego powstają oryginalne rozwiązania.

„Seria kreatywna" udowadnia jak ważne jest twórcze, nieszablonowe myślenie. W jej skład wchodzi warta polecenia książka Charlesa Duhigga zatytułowana „Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie". Autor skłania do refleksji nad naszymi przyzwyczajeniami, które z czasem (jak mówi znane przysłowie) stają się naszą drugą naturą. Czy kiedykolwiek się zastanawialiśmy dlaczego ścielimy łóżko każdego poranka, nałogowo palimy papierosy albo nerwowo przeglądamy portale społecznościowe? Często robimy to bezmyślnie, odruchowo. Charles Duhigg udowadnia, że zmieniając nawyki, jesteśmy w stanie zmienić nie tylko swoje życie, ale także mamy wpływ na funkcjonowanie ludzi w naszym otoczeniu. W ciągu całego życia możemy też kształtować nowe nawyki, które znacząco mogą poprawić życie nasze, naszych bliskich oraz współpracowników. Treść książki „Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie" nastraja optymizmem, buduje nadzieje i motywuje do zmian.

Tym samym „Seria kreatywna" szczególnie polecana jest osobom, które mają dość bierności w swojej codzienności. Pragną przyjrzeć się swoim przekonaniom i działaniom oraz zdecydować, które nawyki im służą, a które pragną wyeliminować. Skoro jest szansa na poprawienie jakości swojego życia, dlaczego jej nie wykorzystać?

Ładowanie...