Xi

Charles Duhigg

 (2 produktów)

Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie

Charles Duhigg

(okładka miękka)

40,49 
Wysyłka 3 dni robocze

Mądrzej, szybciej, lepiej. Sekret efektywności

Charles Duhigg

(okładka miękka)

53,29 
Wysyłka 3 dni robocze

Charles Duhigg

Charles Duhigg to amerykański dziennikarz i autor literatury faktu. Jest byłym dziennikarzem „The New York Times”. W jego dorobku znajdują się dwie książki. Są „Siła nawyku” oraz „Mądrzej, szybciej, lepiej”.

Urodził się w 1974 roku w Nowym Meksyku na terenie Stanów Zjednoczonych. Ukończył studia historyczne na Uniwersytecie Yale’a oraz podyplomowe studia menedżerskie MBA na Harvard Business School. Był etatowym dziennikarzem „Los Angeles Times”. W latach 2006-2017 pracował jako reporter w „The New York Times”. Obecnie jest dziennikarzem „The New York Times Magazine” i kilku pomniejszych redakcji.

W 2013 roku wraz z grupą kilku innych reporterów „The New York Times” otrzymał Nagrodę Pulitzera za serię dziesięciu artykułów o praktykach biznesowych Apple i innych przedsiębiorstw technologicznych. W 2012 roku opublikował książkę zatytułowaną „Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i w biznesie”. Tytuł przez trzy lata utrzymywał się na liście bestsellerów „The New York Times”. Druga pozycja Duhigga „Mądrzej, szybciej, lepiej. Sekret efektywności” wydana w roku 2016, również znalazła się na tym prestiżowym zestawieniu.

Bibliografia Charlesa Duhigga:
Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie;
Mądrzej, szybciej, lepiej. Sekret efektywności.

Ładowanie...